Szukaj kalkulatora
Kalkulatory tematyczne

Kalkulator znaku ascendentnego

Sprawdzone przez Daryelin Sosa

Wystąpił błąd podczas przeprowadzania obliczeń, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie kontaktowej, abyśmy mogli jak najszybciej to naprawić. Bardzo dziękujemy.

Wprowadź swoją datę urodzenia:

Wprowadź swoją godzinę urodzenia:

Wprowadź miejsce urodzenia:


Spis treści

Jak używać kalkulatora

Poznanie swojego znaku ascendentu za pomocą naszego kalkulatora online jest bardzo proste, wystarczy wprowadzić datę swoich urodzin, godzinę narodzin i miejsce, a następnie kliknąć „Oblicz”, i w ciągu kilku chwil otrzymasz wyniki.

Tutaj wyjaśnimy różnice między znakiem zodiaku a ascendentem, abyś mógł prawidłowo interpretować wyniki.

Znajdziesz tu również opisy osobowości według kombinacji znaku i ascendentu, abyś mógł zrozumieć wynik, który otrzymałeś z kalkulatora.

Co to jest ascendent twojego znaku zodiaku?

Ascendent zodiakalny jest często postrzegany jako maska, którą osoba pokazuje światu. Być może bardziej trafne byłoby rozumienie go jako automatyczną odpowiedź na otaczający kontekst.

Innymi słowy, pokazuje nasze naturalne obrony i sposób, w jaki codziennie radzimy sobie z naszymi codziennymi aktywnościami.

Energia, którą emituje twój znak i warunki jego odpowiedniego ascendentu, są krystalicznie jasne w oczach innych.

Te znaki, nieznane szerszej publiczności, pokazują główną reakcję, która byłaby najbardziej naturalna, spontaniczna i improwizowana przez dowolnego indywidualnego człowieka w obliczu pojawienia się nowych osób lub sytuacji.

Jaka jest różnica między Znakiem Zodiaku a Ascendentem Zodiakalnym

Ile razy próbowałeś odgadnąć na pierwszy rzut oka znak zodiaku danej osoby? I ile razy myliłeś się kardynalnie?

Z pewnością wiele razy, a wynika to głównie z tego, że wielu nie wie, że znak, który nosimy na naszej twarzy, często jest ascendentem, a nie właściwym znakiem zodiaku, pod którym się urodziliśmy.

Różnice między znakiem urodzenia a ascendentem są liczne, ale w tym artykule opiszemy najważniejsze z nich.

Znak zodiaku lub słoneczny jest określony przez pozycję, jaką słońce zajmuje w momencie narodzin.

Reprezentuje to nasze najgłębsze ja, naturę naszego „ja”, kamień węgielny naszej osobowości. W końcu znak zodiaku odnosi się do tego, kim jesteśmy wewnątrz.

Z drugiej strony, ascendent, który właśnie obliczyłeś, jest całkowicie inny i jego znaczenie może być trochę trudniejsze do wyjaśnienia.

Ziemia wykonuje dwa główne ruchy: ten, który prowadzi naszą planetę do wykonania pełnego obrotu wokół słońca w ciągu roku (co określa różne pory roku); oraz znany jako ruch obrotowy, który ma miejsce co 24 godziny z zachodu na wschód i który oznacza różnicę między dniem a nocą.

Ten drugi ruch jest odpowiedzialny za to, że widzimy gwiazdy wschodzące na wschodzie i znikające na zachodzie.

Ascendent zodiaku to znak, który w momencie twoich narodzin, wschodził lub „ascendował” od wschodu.

Z symbolicznego punktu widzenia, reprezentuje on nasze ciało fizyczne, czyli podobieństwa, konstytucję i wiele jego części.

Jest również zdolny do kształtowania sposobu, w jaki inni ludzie postrzegają cię na pierwszy rzut oka, czyli kiedy tworzy się pierwsze wrażenie. Jest więc maską, z którą prezentujesz się innym.

Może się zdarzyć, że osoba, której znak słoneczny to Bliźnięta, przypadkowo ma w swoim ascendentcie bardzo poważnego Koziorożca, więc będzie postrzegana przez innych, w pierwszej chwili, jako osoba nieco zamknięta, surowa lub sztywna, bez rozpuszczania przyjaznej, towarzyskiej, figlarnej i błyskotliwej natury jej znaku słonecznego.

Jak interpretować wyniki

Teraz nauczymy cię interpretować wyniki, które daje kalkulator ascendentu. Do tego będziesz potrzebować tylko dwóch danych: twojego znaku słonecznego lub zodiakalnego i ascendentu.

Poniżej znajdziesz wszystkie kombinacje dla każdego znaku zodiaku, jak również cechy osobowości w każdym przypadku.

Przodkowie Koziorożec

Koziorożec wznoszący się Koziorożec

Są to osoby naprawdę praktyczne, ten pragmatyzm prowadzi ich do podejmowania decyzji, które mogą wydawać się sprzeczne z ich sposobem bycia, ale ostatecznie zwykle pomagają im wyjść z problemów w danym momencie.

Z punktu widzenia zawodowego, bardzo martwią się o swoją przyszłość, skupiają się na wykonywaniu swoich zadań w sposób efektywny i dążeniu do doskonałości każdego dnia.

Koziorożec wznoszący się Wodnik

Jest to typowa osoba, która potrafi bez problemów dostosować się do potrzeb innych lub do różnych kontekstów, które mogą się pojawić, aby je pokonać.

Ponadto, zazwyczaj są to osoby bardzo miłe i przyjemne, zdolne do zdobycia serca każdego i przekształcenia każdej relacji osobistej w intymną i trwałą relację, która wykracza poza to, co jest tylko formalne.

Koziorożec wznoszący się Ryby

Mogłoby się wydawać, że mamy do czynienia z osobą naprawdę słabą emocjonalnie, ponieważ zazwyczaj okazuje na zewnątrz niezwykle dotykalną wrażliwość, jednak w swojej intymności posiada emocjonalną siłę, która zaskoczyłaby każdego.

Z drugiej strony, zwykle są to osoby głęboko religijne i dość duchowe.

Koziorożec wznoszący się Baran

Uwielbiają być w ruchu, w ciągłej aktywności, czuć, że czas nie mija na próżno, w taki sposób, że zawsze starają się być zajęci, odczuwają fascynację rozpoczynaniem projektów i historii, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną zakończone.

Z drugiej strony, posiadają wielkie zdolności przywódcze, ponieważ posiadają pewien magnetyzm dzięki swoim charyzmatycznym talentom i humanizmowi.

Koziorożec wznoszący się Byk

Są uosobieniem siły woli, zawsze osiągają to, co sobie postanowią, niezależnie od tego, jak trudne jest to zadanie czy jak daleko znajduje się cel, nigdy się nie poddawanie jest ich głównym celem w życiu.

Z drugiej strony, są również odpowiedzialnymi osobami, które potrafią zaspokoić swoje potrzeby, nie zapominając przy tym o potrzebach innych.

Koziorożec wznoszący się Bliźnięta

Są wspaniałymi mówcami, zdolnymi do zaskoczenia wszystkich za pomocą sztuki słowa, w której są wyraźnie wybitni.

Nie są wcale romantyczni, wręcz przeciwnie, zwykle podchodzą do swoich relacji z ściśle racjonalnego punktu widzenia.

Jednakże, odczuwają wrodzoną atrakcję do zmiany, na której opierają się, aby napełnić się radością życia.

Koziorożec wznoszący się Rak

Jest prawdopodobne, że będą cierpieć na silne konflikty wewnętrzne, wśród których znajdują się sprzeczności.

Są to osoby, które są w ciągłym poszukiwaniu doskonałości, w taki sposób, że czują się spełnione poprzez systematyczne osiąganie celów.

Koziorożec wznoszący się Leo

Są to osoby dość energiczne, ambitne, konkurencyjne i pracują nieustannie, aby z powodzeniem stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie życie może przed nimi postawić.

Jednakże, muszą być zrównoważeni, aby nadmiar ambicji nie wpłynął negatywnie na ich relacje osobiste.

Koziorożec wznoszący się Panna

Są to osoby, które cieszą się dużym niezrozumieniem ze strony innych, w taki sposób, że zawsze idą pod prąd i czują się oderwani od rzeczywistości, są w praktyce prawdziwie niezrozumiani.

Dzięki temu prezentują się jako osoby poważne i formalne, chociaż w swoim wnętrzu, a raczej w swojej intymności, są naprawdę zabawnymi ludźmi.

Koziorożec wznoszący się Waga

Są to osoby bardzo zmartwione tym, co inni myślą o nich, do tego stopnia, że ma to na nich ogromny wpływ, prowadząc do kierowania ich życiem na podstawie zewnętrznych wrażeń.

Z drugiej strony, nie znoszą samotności, do tego stopnia, że wolą się zmienić, aby przypaść do gustu innym, niż pozostać w samotności.

Koziorożec wznoszący się Skorpion

Są naprawdę introwertykami, mają ogromne trudności z wyrażaniem swoich uczuć, chociaż są dość otwarci na słuchanie problemów innych.

Są to osoby niezwykle ambitne, nie obchodzi ich deptanie innych, aby osiągnąć swoje cele, ich cele są ważniejsze niż cele reszty społeczności, strategie, które zastosują, zaskoczą wszystkich.

Koziorożec wznoszący się Strzelec

Są urodzonymi filozofami, jedną z ich głównych trosk jest zrozumienie struktury i funkcjonowania ludzkiego umysłu.

Jeśli chodzi o ich sposób bycia, mają pewien przyjemny odcień, na tyle, że stanowi źródło inspiracji dla ich bliskich.

Przodkowie Wodnik

Wodnik wznoszący się Koziorożec

Są to osoby naprawdę poważne, nie lubią żartów ani marnowania czasu, uwielbiają mieć uporządkowane życie, na które nikt nie może wpłynąć na ich decyzje.

Tak samo, są również osobami mocno związanymi z posłuszeństwem i rutyną, kierują swoje życie z wojskową dyscypliną, przez co bardzo trudno jest im działać spontanicznie.

Wodnik wznoszący się Wodnik

Chodzi o czystego Wodnika, który charakteryzuje się tym, że łączy w sobie wszystkie pozytywne i negatywne aspekty znaku i potęguje je do skrajności.

W ogóle nie jest osobą, która pasuje do tego, co konwencjonalne, jego postawy są dość ekscentryczne i ciągle zmienia zdanie.

Wodnik wznoszący się Ryby

Są to osoby obdarzone dużą wrażliwością, które bardzo odczuwają otaczający je świat, dlatego systematycznie szukają ucieczki, aby móc ukryć się przed rzeczywistością.

Potrafią wykorzystywać emocje do manipulowania innymi, i faktycznie, robią to często, jednak posiadają naprawdę niesamowitą wewnętrzną głębię, znacznie wykraczającą poza przeciętność, która odróżnia ich od reszty osób i pozwala im działać w inny sposób.

Wodnik wznoszący się Baran

Charakteryzują się silną osobowością, pełnią życia i magnetyczną siłą przyciągania, nie są typem osoby, która zwykle pozostaje niezauważona.

Mimo wszystko, nie są zwolennikami dyscypliny, w ten sposób, że nie tolerują poleceń i hierarchii, wolą żyć we własnym tempie i bez stresu, co wzmacnia ich pewność siebie.

Wodnik wznoszący się Byk

Posiadają dużą wytrwałość i dyscyplinę, co pozwala im osiągać wszystkie swoje cele i marzenia.

Z drugiej strony, fascynuje ich przygoda i nieznane, chociaż nie wykluczają rutynowego życia, w którym będą żyć z pewną spokojem i stabilnością w momencie przejścia na emeryturę.

Wodnik wznoszący się Bliźnięta

Posiadają wielkie zdolności intelektualne, które wyróżniają ich spośród innych, są świetnymi komunikatorami i wykorzystują to, aby przyciągnąć uwagę innych i przyciągnąć ich na swoje pole.

Są idealistami, którzy nigdy się nie poddają, zawsze walczą za to, co uważają za słuszne i bronią tego do ostatnich konsekwencji.

Wodnik wznoszący się Rak

Chociaż jako Wodnik lubisz cieszyć się życiem w oderwaniu, przez ten ascendent możesz stać się bardziej wrażliwy i romantyczny: w tym przypadku łączy się umysł Wodnika z iluzją Raka.

Wrodzonym instynktem jesteś opiekunem swoich bliskich, ale czujesz większe oddanie dla grup niż dla pojedynczych osób. Prawdopodobnie związki bez zobowiązań nie są dla ciebie.

Wodnik wznoszący się Leo

Wznoszący się Lew obdarza osoby wielką emocjonalnością, która prowadzi ich do podążania za impulsami i pozwala ich życiem rządzić sercu.

Z punktu widzenia emocjonalnego, kochają intensywne relacje, w ciągu swojego życia zwykle mają więcej niż jeden romans, który, chociaż krótki, będzie dość namiętny.

Wodnik wznoszący się Panna

Cechuje ich doskonałość, dzięki posiadanych zaletom wyróżniają się ponad przeciętność w prawie każdym zadaniu.

Jednakże są znacznie bardziej powściągliwi niż większość osób urodzonych pod tym znakiem, ale posiadają dużą zdolność do zachowania spokoju, co daje im umiejętność ukrywania ważnych informacji przez długi czas.

Wodnik wznoszący się Waga

Uwielbiają samotność i, w konsekwencji, są zwierzętami nocnymi, w taki sposób, że uwielbiają noc i żyją w niej, w pewnym sensie włączyli ją do swojej codzienności.

Wyróżniają się również swoją solidarnością z bliźnim, zawsze są gotowi podać pomocną dłoń wszystkim, którzy jej potrzebują.

Wodnik wznoszący się Skorpion

Są to naprawdę inteligentne osoby, potrafią odwrócić każdą niekorzystną sytuację, wykorzystując swój rozwinięty intelekt.

Ponadto, zazwyczaj są to osoby bardzo plotkarskie, które uwielbiają znać intymne szczegóły swojego otoczenia, ale jednocześnie nienawidzą, gdy inni wtrącają się do ich życia, stając się w ten sposób bardzo zainteresowanymi życiem innych, ale atypowo ekstrawertycznymi.

Wodnik wznoszący się Strzelec

Jest typową osobą, która kocha sporty, do tego stopnia, że nie może bez nich żyć, ponieważ samo uprawianie tego rodzaju aktywności bardzo ją motywuje i sprawia, że czuje się wolna i w związku z naturą.

Są również idealistami i pozwalają się ponieść swoim pragnieniom, jakiekolwiek by one były.

Przodkowie Ryby

Ryby wznoszący się Koziorożec

Nie chodzi o to, że mają inteligencję wyższą niż przeciętna, ale prawdę mówiąc, są naprawdę zdeterminowani i osiągają wielkie sukcesy, zastępując cnotę wytrwałością, co oznacza, że są wspaniałymi ludźmi, którzy mogą zajść bardzo daleko.

Pomimo wszystko, mają bardzo bogate życie wewnętrzne, które pomaga im być wytrwałymi i wierzyć w siebie.

Ryby wznoszący się Wodnik

Są to osoby instynktowne i to pomaga im podejmować właściwe decyzje w określonych okolicznościach, bez względu na to, jak trudne by one nie były.

Zazwyczaj pielęgnują dobre relacje osobiste, nie sprawia im trudności nawiązywanie kontaktów ze swoim otoczeniem i budowanie z nim trwałych relacji.

Ryby wznoszący się Ryby

Osoby, które są Rybami i mają swój ascendent w Rybach, potęgują wszystkie zalety, jakie ten znak oferuje, w ten sposób są Rybami do kwadratu.

Mają bardzo chłonną osobowość, w sensie, że potrafią wziąć to, co najlepsze od każdej osoby i zachować to dla siebie, wzbogacając w ten sposób głęboko swoją osobowość.

Ryby wznoszący się Baran

Są temperamentni, w taki sposób, że nigdy nie wiesz, jak się do nich zabrać ani co może ich urazić.

Potrzebuje ciągle zajmować się różnymi aktywnościami, spokój głęboko go niepokoi, potrzebuje przebywać w stanie ciągłej euforii.

To pragnienie euforii prowadzi go czasami do przyjmowania agresywnych postaw, czego często potem żałuje.

Ryby wznoszący się Byk

Rekin biznesu, to zazwyczaj osoby o wielkiej ambicji z punktu widzenia finansowego, nigdy nie mają dość, ponieważ ich ostatecznym celem nie jest bogactwo, lecz pewność, że są w stanie zarabiać pieniądze.

Charakteryzują się również tym, że są dość uparci, jeśli czegoś chcą, nie przestają, dopóki tego nie osiągną, cokolwiek by to nie było.

Ryby wznoszący się Bliźnięta

Są to osoby nieco enigmatyczne, jeśli rozmawiałeś z nią kilka razy, zdasz sobie sprawę, że to nie jest zwykła osoba, ale ktoś, kto potrafi zejść z wytyczonej ścieżki, co czyni go interesującym dla różnych ludzi.

Traktują swoje związki miłosne bardzo poważnie, zazwyczaj mają partnerów, z którymi są przez długi czas, a jeśli związek się nie utrzymuje, to nie dlatego, że oni nie zrobili wszystkiego, co w ich mocy.

Ryby wznoszący się Rak

Są to osoby naprawdę skryte, tak że nie wyrażają swoich uczuć jasno.

Z drugiej strony, zazwyczaj są bardzo zabawnymi osobami, pomimo bycia takimi introwertykami w swoich relacjach osobistych, to nie oznacza, że są nieśmiali czy że nie mają zdolności do interakcji społecznych.

Ryby wznoszący się Leo

Jeśli jedno słowo definiuje osoby, które znajdują się pod tą kombinacją, to lojalność, bez wątpienia jest dla nich bastionem, ponieważ starają się zawsze ją zachować, a co więcej, przyjmują tę wartość dla swoich relacji uczuciowych.

Są to osoby bardzo pewne siebie, do tego stopnia, że jeśli podejmą decyzję, starają się doprowadzić ją do ostatnich konsekwencji.

Ryby wznoszący się Panna

Są to osoby z wieloma wewnętrznymi sprzecznościami, zazwyczaj mają dość chaotyczny modus vivendi, ponieważ nie są w stanie wprowadzić porządku w swoje życie, i, w rzeczywistości, również nie bardzo im to odpowiada.

W swojej miłosnej facie, kochają szczere i dojrzałe relacje, bez brudnych sekretów czy absurdalnych dyskusji, ich ulubionym środkiem literackim, aby uciec od problemów, jest melancholia.

Ryby wznoszący się Waga

Zazwyczaj są to osoby dość elastyczne i podatne na wpływy, do tego stopnia, że wydaje się, iż ich życie organicznie zależy od innych, opierając kluczowe decyzje na opinii, wyrażonej lub nie, jaką to wywoła u innych.

Z drugiej strony, są to osoby, które lubią współpracować z innymi, ponieważ sprawia im to poczucie bycia naprawdę użytecznymi dla siebie.

Ryby wznoszący się Skorpion

Są miłośnikami silnych emocji, uwielbiają żyć na krawędzi, marzyć o niemożliwych sytuacjach i wychodzić z nich zwycięsko.

Są również wielkimi manipulatorami, potrafią zdobyć zaufanie tych, którzy są dla nich wygodni, aby wykorzystać ich zalety lub dobra i wyciągnąć z nich jak najwięcej, chociaż to nie znaczy, że nie czują pewnego rodzaju bliskości wobec tej osoby.

Ryby wznoszący się Strzelec

Są to osoby optymistyczne, potrafią zawsze dostrzegać półpełny kieliszek we wszelkiego rodzaju sytuacjach, jakiekolwiek by one nie były.

Uwielbiają wiedzę, ich ciekawość nie zna granic, regularnie czytają i zawsze kiedy mają wątpliwość, szybko jej szukają rozwiązania, ta nienasycona ciekawość uczyniła ich niezwykle mądrymi ludźmi z zdolnością reagowania w różnorodnych kontekstach.

Przodkowie Baran

Baran wznoszący się Koziorożec

Jesteś impulsywną osobą, która nienawidzi zwalniać, uwielbiasz szybkość, obserwowanie, jak dni mijają z należytą intensywnością, nie jesteś osobą, która mogłaby spędzić popołudnie leżąc na kanapie i nic nie robić.

Dążysz do swoich celów z uporem, nie przestajesz, dopóki nie osiągniesz tego, co sobie zaplanowałeś, to znaczy, nie zadowalasz się byle czym, to musi być dokładnie to, czego szukasz.

Baran wznoszący się Wodnik

Jesteś naprawdę ekscentryczną osobą, twoja inteligencja sprawia, że wyróżniasz się i różnisz od reszty, masz zdolność przewidywania ruchów innych i wiesz, jak reagować w skomplikowanych sytuacjach.

Żyjesz trochę oddzielony od codzienności i czasami zanurzasz się w swoim świecie, zapominając o problemach, które zwykle niepokoją twoich bliskich.

Baran wznoszący się Ryby

Charakteryzujesz się bardzo bogatym światem wewnętrznym, lubisz zagubić się w swoich myślach i płynąć po nich.

Z drugiej strony, wrażliwość jest jedną z twoich najsilniejszych cech, jesteś w stanie rozwijać empatię wobec wszystkich swoich bliskich, którzy bardzo cenią tę zaletę i ogromnie ci ją uznają.

Baran wznoszący się Baran

Jesteś osobą niezwykle impulsywną i wybuchową, nie możesz siedzieć bezczynnie i patrzeć, jak życie mija, lubisz akcję i ruch, czuć, że czas nie mija na próżno i że go wykorzystujesz.

Jednakże, również wyróżnia cię twoja solidarność, która odróżnia cię od reszty, zawsze gotowy, aby pomóc innym i uczynić ich życie łatwiejszym w zamian za nic.

Baran wznoszący się Byk

Wewnętrzny spokój rządzi twoim życiem, nie pozwalasz, aby cokolwiek cię przytłoczyło, wręcz przeciwnie; posiadasz cnotę cierpliwości, mądrość lat pokazała ci, że jeśli potrafisz czekać na właściwy moment, możesz osiągnąć swoje cele szybciej.

Z drugiej strony, jesteś również dość ekstrawertyczną osobą, która potrafi wykorzystać ciszę, aby nie ujawniać bólu i nędzy, które ją dręczą.

Baran wznoszący się Bliźnięta

Monotonia niszczy cię od środka, jesteś osobą, która potrzebuje przeżywać silne emocje, czekanie, aż czas będzie płynął przed twoimi oczami, to nie dla ciebie, potrzebujesz czuć silne emocje, które będą kierować twoim życiem.

Ponadto, uwielbiasz być zaangażowany w dużą ilość projektów jednocześnie, w ten sposób jesteś bardzo wszechstronną osobą, zdolną obejmować wiele zawodów.

Baran wznoszący się Rak

Charakteryzujesz się tym, że jesteś osobą naprawdę wrażliwą, tak że wszystkie bodźce, które otrzymujesz z zewnątrz, wpływają na ciebie w przesadzony sposób, do tego stopnia, że może to być uciążliwe.

Z drugiej strony, będziesz odczuwać dużą empatię wobec swoich bliskich, co jest jedną z twoich najbardziej pozytywnych cech.

Baran wznoszący się Leo

Jesteś ambitny, pragniesz władzy bardziej niż cokolwiek innego na świecie, sukces jest dla ciebie szczególną motywacją.

Pomimo nieograniczonej ambicji, która cię charakteryzuje, posiadasz także cnotę hojności, chcesz zdobyć władzę w uczciwy sposób, nie deptając aspiracji innych, a nawet pomagając im, jeśli masz taką możliwość.

Baran wznoszący się Panna

Jesteś dość nieśmiały wobec osób, które nie należą do Twojego kręgu zaufania, co jest dość sprzeczne z tym, jak ekstrawertyczny jesteś w swoim kręgu zaufania.

Jesteś także bardzo pokojową osobą, nie akceptujesz żadnego rodzaju przemocy.

Baran wznoszący się Waga

Jesteś osobą zdolną do przyciągania uwagi innych, twoja elektryzująca osobowość sprawia, że jesteś o wiele bardziej interesujący w oczach innych, tak że zawsze będziesz otoczony ludźmi, którzy chcą dla ciebie jak najlepiej.

Jednakże, jesteś bardzo wrażliwą osobą na wyrażenia i opinie innych, które ostatecznie będą miały duży wpływ na twoje życie, kierując nim w niektórych przypadkach.

Baran wznoszący się Skorpion

Masz osobowość charakteryzującą się złożonością i wątpliwościami, zadziwia Cię świat, w którym żyjesz, i reagujesz odrzuceniem na pewne powszechne postawy, które wydają Ci się całkowicie nie do przyjęcia.

Jednak jesteś romantykiem, rozumiesz miłość jako coś idealizowanego, za co warto walczyć do końca, unikasz pragmatyzmu i wygodnych relacji.

Baran wznoszący się Strzelec

Czujesz naturalną atrakcję do ryzyka, uwielbiasz doprowadzać sytuacje do skrajności, ponieważ dobrze się czujesz na skraju, który generuje otoczenie w kontekstach, które zakładają sytuację z wysokim prawdopodobieństwem przegranej, to twój sposób na pokazanie światu, że jesteś zdolny do wszystkiego.

Za twoim wyglądem twardej osoby kryje się strachliwa strona, która boi się odrzucenia przez innych lub rozkwitu twoich wewnętrznych słabości.

Przodkowie Byk

Byk wznoszący się Koziorożec

Strateg czasów, lubi kontrolować wszystko wokół siebie, nie pozostawia niczego przypadkowi czy opatrzności, woli kontrolować każdy krok lub każdy szczegół swojego życia milimetrowo.

Z drugiej strony, podchodzi do swoich związków miłosnych z dużą ostrożnością, nie pozostawia miejsca na rozpustę czy niekontrolowane działanie, ponadto, z determinacją wykonuje każdy ruch, aby wszystko poszło zgodnie z jego planem.

Byk wznoszący się Wodnik

Jest prototypem osoby, która nienawidzi, gdy mówi się jej, co ma robić, woli żyć swoim życiem bez wytycznych, podążając za własnymi impulsami.

Zazwyczaj wykazuje postawę apatii wobec związków miłosnych, jednak w głębi duszy jest trochę sentymentalny, tak że odczuwa głębię relacji, chociaż może wydawać się, że nie obchodzi go to wcale.

Byk wznoszący się Ryby

Osoby, które urodziły się z tym ascendentem, zwykle są bardzo ciekawe i zadają pytania wszelkiego rodzaju, to znaczy, ich pragnienie wiedzy o wszystkim jest nieskończone.

Wkładają ogromny wysiłek w swoje relacje miłosne, w taki sposób, że budują wokół nich kluczowy filar swojego życia.

Byk wznoszący się Baran

Nie jesteś racjonalną osobą, wręcz przeciwnie, twoją domeną jest myślenie sercem i poddawanie się impulsom, które to wysyła do twojego mózgu.

Nienawidzisz rutyny, jest to coś, co cię dusi i sprawia, że jako osoba czujesz się zatrzymany.

Byk wznoszący się Byk

Jesteś wytrwały, odporny na zmiany, lojalny, o dobrym sercu, ale dość nieelastyczny.

Posiadasz bardzo silną wolę, nigdy się nie poddajesz, nawet jeśli cel nie jest szczególnie korzystny dla ciebie.

Byk wznoszący się Bliźnięta

Mimo że masz znak zodiaku Byka, który charakteryzuje się spokojem, jesteś naprawdę nerwową osobą, w każdej, nawet najbardziej zarządzalnej sytuacji, zauważysz, że sprawia Ci to nadmierne zmartwienia.

Z drugiej strony, jesteś również naprawdę proaktywną osobą, uwielbiasz robić rzeczy, ponieważ to jedyny prawdziwy sposób, który znasz, aby uspokoić swoje nerwy, jeśli zostaniesz w miejscu, świat zacznie się na Ciebie walić.

Byk wznoszący się Rak

Jesteś typem osoby, która przykłada fundamentalne znaczenie do tradycji, nienawidzisz pomysłu, że rzeczy mogą się zmieniać, rutyna wyznacza ci ścieżkę do podążania przez wszystkie dni twojego życia.

Odczuwasz silne skłonności do bezpieczeństwa, niepewność bardzo cię irytuje, w taki sposób, że wolisz żyć z całkowitym spokojem wiedząc, że stąpasz po gruncie pełnym pewności i że nie chwieje się on pod żadnym względem.

Byk wznoszący się Leo

Jedną z twoich głównych zalet jest determinacja, którą posiadasz, tak że od bardzo młodego wieku miałeś jasno określone priorytety i kierowałeś swoim życiem w zależności od nich.

Ponadto, posiadasz również legendarną lojalność, która odróżnia cię od reszty, zarówno wobec ludzi, jak i twoich ideałów, tak że twoje przekonania stanowią jeden z fundamentalnych filarów twojej osobowości.

Byk wznoszący się Panna

Jednym z twoich głównych problemów jest związana z lękiem, który wywołują drobne problemy.

Jesteś naprawdę introwertyczną osobą, nie masz w zwyczaju jasno wyrażać swoich uczuć, trudno ci mówić o nich.

Stały lęk sprawia, że szukasz bezpieczeństwa i próbujesz je zachować za wszelką cenę.

Byk wznoszący się Waga

Nie lubisz polegać na nikim, wolisz organizować swoje życie na własnych warunkach bez żadnych zobowiązań, do tego stopnia, że słowo niezależny naprawdę cię nie opisuje w pełni.

Dlatego też zazwyczaj otaczasz się ludźmi, którzy zawsze polegają na tobie, aby z subtelną manipulacją kierować ich losami i czuć, że nikt nie kontroluje twojego życia, wręcz przeciwnie, że to ty jesteś w stanie zarządzać życiem innych.

Byk wznoszący się Skorpion

Bez wątpienia, osoby, które urodziły się z tym ascendentem, zwykle mają bardzo atrakcyjną osobowość i z subtelną łatwością wywierają ogromny wpływ na życie innych.

Z drugiej strony, są też zazwyczaj bardzo radosnymi osobami, z którymi miło jest spędzić czas i bawić się przez godziny bez odwiedzin nudy.

Byk wznoszący się Strzelec

Jest to typowa osoba, która czuje się na marginesie społeczeństwa, nie dlatego, że nie jest w stanie nawiązać dobrych i szczerych relacji osobistych, lecz dlatego, że czuje się inna i niezrozumiana.

Czują silną atrakcję do zwierząt wszelkiego rodzaju, tak bardzo, że marzy o tym, by mieć u swojego boku setki różnych gatunków, będąc świadomym, że to właśnie to sprawi, że będzie szczęśliwy.

Przodkowie Bliźnięta

Bliźnięta wznoszący się Koziorożec

Definiuje cię wytrwałość. Poddawanie się nie znajduje się w twoim słowniku, masz bardzo szlachetne aspiracje, ponieważ rozumiesz, że jesteś na właściwej drodze i wystarczy jej tylko podążać, aby do niej dotrzeć.

Inna twoja cecha, choć związana z poprzednimi, to stanowczość, z jaką traktujesz swoje zasady i aspiracje, dla ciebie są one zawsze priorytetem, nawet jeśli sytuacja jest trudna.

Bliźnięta wznoszący się Wodnik

Jesteś osobą bardzo zaangażowaną w kulturę, naukę i refleksję, posiadasz wspaniałe zdolności do nauki i analizy, dzięki czemu zawsze będziesz się wyróżniać w każdego rodzaju intelektualnej działalności, którą podejmiesz.

Stawiasz sobie za cel ochronę swoich uczuć oraz uczuć osób, które Cię otaczają, ta skłonność do ochrony sprawia, że stajesz się osobą naprawdę konserwatywną.

Bliźnięta wznoszący się Ryby

Połączenie tych dwóch tak wyjątkowych znaków daje osobom o wielkiej wyobraźni i dużej zdolności postrzegania rzeczywistości.

Choć wydają się być osobami wrażliwymi, skrywają w sobie siłę, która pozwala im rosnąć w obliczu przeciwności, dzięki tej zalety są bardzo cenieni przez swoich bliskich.

Bliźnięta wznoszący się Baran

Połączenie tego znaku ze swoim wschodzącym znakiem Barana tworzy osoby o wielkiej witalności, gotowe bez problemu podbić świat.

Osoby z tą kombinacją są więcej niż inteligentne, posiadają wielką zręczność umysłową, dzięki czemu potrafią poradzić sobie z łatwością w wielu różnych sytuacjach.

Bliźnięta wznoszący się Byk

Są to osoby głęboko zanurzone w swoim wewnętrznym świecie, który nie opuszczają zbyt często, do tego stopnia, że czasami tak bardzo odłączają się od rzeczywistości, że mogą się w niej zgubić.

Z drugiej strony, i choć może się to wydawać sprzeczne, są to osoby, które kochają stabilność, co więcej, nawet jej potrzebują, aby czuć się wolnymi.

Bliźnięta wznoszący się Bliźnięta

Są niezwykle ekstrawertyczni i charakteryzują się wyrażaniem swoich uczuć w sposób jasny i przejrzysty dla wszystkich, istnieje niewiele tematów tabu dla ciebie.

Charakteryzujesz się również zawsze wyrażaniem magnetycznej radości, która oczaruje przyjaciół i znajomych, jesteś prototypem osoby, którą wszyscy chcą mieć w pobliżu.

Bliźnięta wznoszący się Rak

Masz wysoką zdolność adaptacji, ponieważ jesteś w stanie dostosować się do wszelkiego rodzaju sytuacji, niezależnie od ich charakteru, twoja zdolność oporu jest naprawdę silna.

Z drugiej strony, jesteś typem osoby, która uwielbia wszystko, co związane z domem, w taki sposób, że wolisz spędzać jak najwięcej czasu w swojej twierdzy.

Bliźnięta wznoszący się Leo

Jesteś prototypem osoby, która cieszy się życiem tak bardzo, jak to tylko możliwe, do tego stopnia, że mało co może zająć miejsce w twojej głowie, wręcz przeciwnie, tylko naprawdę duże zmartwienia są w stanie cię zaniepokoić.

Jesteś typem osoby, z którą naprawdę trudno się nudzić, wszyscy twoi bliscy uwielbiają twoją komiczną stronę.

Bliźnięta wznoszący się Panna

Jesteś bardzo metodyczny(a), uwielbiasz mieć kontrolę nad wszystkim, czujesz, że życie ma sens tylko wtedy, gdy możesz kontrolować wszystkie zmienne, które mogą się pojawić.

Mimo to, nadal jesteś osobą naprawdę ciekawą, zwłaszcza jeśli chodzi o wszystko, co związane z relacjami osobistymi, gdzie uwielbiasz eksperymentować i poznawać, zaspokajać swoją ciekawość zawsze bez ryzykowania choćby odrobiny swojego spokoju.

Bliźnięta wznoszący się Waga

Wiesz, jak zachować idealną równowagę i kochasz rutynę, chociaż zmiany nie są dla ciebie takie nieprzyjemne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ posiadasz zdolność zachowania spokoju i pokonania każdego wyzwania bez większych problemów.

Jesteś również bardzo przyjazną osobą i masz zdolność spodobania się praktycznie każdemu, dzięki bardzo zręcznemu używaniu słów i środków wyrazu cielesnego.

Bliźnięta wznoszący się Skorpion

Jesteś osobą, która kocha docierać do sedna rzeczy, podchodzisz do życia z wielką głębią, docierając na dno każdej kwestii, nienawidzisz powierzchowności, ponieważ uważasz, że nie służy ona do cementowania twoich kroków.

Interesuje cię kultura ponad wszystko, ponieważ rozumiesz, że jest to broń pełna możliwości, zdolna umożliwić ci lepszą interakcję z resztą.

Bliźnięta wznoszący się Strzelec

Wyróżniasz się umiejętnością zawsze wykrywania najlepszych okazji, zawsze wsiadasz do pociągu na czas i wykorzystujesz każdy oddech świeżego powietrza, jakie życie może ci zaoferować.

Ale z punktu widzenia miłosnego masz wielkie trudności z utrzymaniem jednego związku w tym samym czasie, ponieważ uwielbiasz mieć kilka związków jednocześnie, a ponadto zakochujesz się z ekstremalną łatwością.

Przodkowie Rak

Rak wznoszący się Koziorożec

Ze względu na opozycję między twoim znakiem a twoim ascendente, będziesz żyć w ciągłym konflikcie między rozumem a sercem, co głęboko zaznaczy się w twojej codzienności.

Nie ma nic, co sprawiałoby ci mniejszą przyjemność niż zmiany, lubisz rutynę, żyć w niej i zanurzać się w jej głębiach, jesteś zwierzęciem przyzwyczajeniem, dla którego zmiana jest odchyleniem.

Rak wznoszący się Wodnik

Nie jesteś typem osoby, która może łatwo przejść niezauważona, lubisz przyciągać uwagę i być w centrum wszystkich spojrzeń, chociaż, mimo wszystko, nikt nie odważyłby się powiedzieć, że jesteś osobą egocentryczną.

Czujesz szczególne przywiązanie do wszystkiego, co łamie normy i ustalone dogmaty, uważasz się za osobę buntowniczą, która stawia czoła niesprawiedliwościom i marzy o lepszym jutrze.

Rak wznoszący się Ryby

Twoją domeną są nauki, ale zawsze związane z usługami publicznymi, ponieważ masz zbiorową mentalność, która skłania cię do myślenia zawsze o całości.

Charakteryzujesz się również pewnym mistycyzmem, który sprawia, że jesteś osobą zdolną przyciągnąć innych dzięki twojemu tajemniczemu charakterowi.

Rak wznoszący się Baran

Cechuje cię bycie osobą otwartą i bliską, twoi bliscy głęboko cenią te zalety i uznają cię za osobę, na którą można liczyć w trudnych chwilach.

Jesteś w stanie zidentyfikować słabości innych i działać odpowiednio, co daje ci strategiczną przewagę, aby zbliżyć się do innych.

Rak wznoszący się Byk

Jesteś osobą bardzo domatorową, cieszysz się dobrodziejstwami domowego ogniska, do tego stopnia, że jesteś całkowicie niezbędny w swoim domu, bardzo prawdopodobne, że jesteś klejem, który łączy Twoją rodzinę.

Zawsze charakteryzowałeś się jako marzyciel, który ma stopy mocno osadzone na ziemi, osoba z zasadami, która potrafi radzić sobie ze sprzecznościami teraźniejszości.

Rak wznoszący się Bliźnięta

Charakteryzujesz się tym, że jesteś osobą pełną radości, która cieszy się dniem codziennym, i postrzega upływ czasu jako zaletę, a nie wadę, nostalgię jako siłę, a nie słabość.

W ten sposób, dzięki Twojej osobowości, jesteś w stanie nawiązać silniejszą więź z młodszymi osobami, a także z dziećmi, z którymi będziesz miał znacznie lepszy kontakt niż zazwyczaj.

Rak wznoszący się Rak

Zawsze byłeś osobą, która wiele daje innym, co było bardzo doceniane przez twoich bliskich, którzy uważają cię za osobę szczera, hojną i bardzo pracowitą.

Z drugiej strony, zwykle posiadasz dużą mądrość, jesteś typową osobą, do której wszyscy zwracają się po radę, ponieważ dzięki twojej łatwości wypowiedzi jesteś w stanie pomóc ludziom zmienić kierunek ich życia.

Rak wznoszący się Leo

Twój znak słoneczny i ascendent to idealne połączenie między słońcem a księżycem, co nadaje Ci osobowość skalistą i magnetyczną, niepozbawioną wszelkiego rodzaju sprzeczności.

Jesteś osobą bardzo ostrożną w swoich relacjach osobistych, lubisz o nie dbać i zawsze oczekujesz pewnej wzajemności, pewien rodzaj frustracji sprawia Ci fakt, że nie otrzymujesz tego samego traktowania, które oferujesz, co pomaga Ci odrzucać relacje, które uważasz za nieproduktywne.

Rak wznoszący się Panna

Układ tych dwóch znaków zodiaku sprawia, że jesteś osobą inteligentną i zdajesz sobie z tego sprawę, a ten element często wykorzystujesz, aby zdobyć sympatię i przyjaźń swoich bliskich.

Z drugiej strony, jesteś osobą introwertyczną, co oznacza, że zawsze zachowujesz swoje myśli i emocje dla siebie.

Rak wznoszący się Waga

Czułość jest jedną z twoich głównych cnót, do której dodaje się równowaga, jaką daje ci twój wznoszący się znak wagi, dlatego jesteś osobą tak sympatyczną, jak i stabilną, zdolną przyciągnąć uwagę wszystkich tych, którzy w stabilności widzą podstawową wartość w swoim życiu.

Ponadto, charakteryzujesz się idealizowanym postrzeganiem miłości, twoje silne zasady moralne prowadzą cię do budowania solidnych relacji opartych na szczerości.

Rak wznoszący się Skorpion

Gonisz za swoimi celami uparcie, nie przestajesz, dopóki nie osiągniesz tego, czego chcesz, pokonując wszelkiego rodzaju przeciwności, które się pojawią, wytrwałość jest twoją dewizą.

Do tego warto dodać wrodzony instynkt przetrwania, który pozwala ci wytrzymać wszelkiego rodzaju sytuacje, bez względu na to, jak bardzo są niekorzystne, zawsze będziesz w stanie znaleźć sposób, by poradzić sobie z ekstremalnymi sytuacjami, nie dochodząc do załamania.

Rak wznoszący się Strzelec

Charakteryzujesz się prowadzeniem dość radosnego stylu życia, nie pozwalasz, aby problemy zaciemniały Twoją codzienność i zawsze pokazujesz się światu z dobrą miną, czy wiesz, jak je rozwiązać, czy nie.

Ponadto, potrafisz wykorzystać jak nikt inny okazje, które daje Ci życie, tak że tam, gdzie wielu widzi problemy, Ty zawsze dostrzegasz okazje do wykorzystania.

Przodkowie Leo

Leo wznoszący się Koziorożec

Są to osoby dyskretne, mówią mało i nie lubią się chwalić, ale posiadają cechy, które same w sobie sprawiają, że wyróżniają się wśród ludzi.

Wszystko, co robią, jest dobrze przemyślane, rzadko kiedy działają pod wpływem impulsu, w rzeczywistości lubią dobrze uporządkować i zorganizować swoje pomysły.

Są to osoby, które mają dużą samoocenę, ale bez popadania w egoizm czy egocentryzm, w rzeczywistości zawsze są gotowi do pomocy.

Od czasu do czasu stają się melancholijni i nostalgiczni.

Leo wznoszący się Wodnik

Charakteryzują się posiadaniem wielkich pomysłów, których często mało kto może zrozumieć, jednak to ich nie zatrzymuje i znajdują sposób, by spełnić swoje marzenia.

Są osobami dostosowującymi się, które bardzo łatwo nawiązują przyjaźnie i identyfikują się z innymi, niezależnie od ich klasy, gustów itp.

Kochają oryginalność, wolność i radość, mimo że czasami ogarnia ich melancholia.

Leo wznoszący się Ryby

Są to osoby łagodne i wrażliwe. Lubią czynić dobro bez patrzenia na to, komu, ponieważ są bardzo dobroduszni i hojni, do tego stopnia, że potrafią odłożyć na bok własne potrzeby.

Są bardzo romantyczni, więc łatwo się zachwycają, innym uczuciem, które łatwo w nich wzbiera, jest złość, ponieważ to, co robią im ludzie z ich otoczenia, może ich bardzo dotknąć.

Leo wznoszący się Baran

Wielu wielkich liderów zodiaku Lwa ma wzniesienie w Baranie, ponieważ są to osoby, które charakteryzują się podejmowaniem z dużą odpowiedzialnością i pasją sytuacji, które się przed nimi pojawiają, uwielbiają przejmować kontrolę, ponieważ ufają, że wszystko zrobią dobrze, inną rzeczą jest to, że nie cieszą się zbytnio z otrzymywania rozkazów.

Z drugiej strony, są bardzo odważnymi i nieustraszonymi osobami, które zawsze są w ciągłym ruchu, kiedy Lew z wzniesieniem w Baranie postawi sobie cel, będzie pracować z wytrwałością do osiągnięcia tego, co sobie zaplanował.

Lubią dawać miłość, pielęgnować przyjaźnie i faktycznie są nieco zazdrośni.

Leo wznoszący się Byk

Często potrzebują motywacji, ponieważ zazwyczaj mają swój własny rytm, który nie zawsze jest szybki; ale kiedy nabiorą tempa, nikt nie jest w stanie ich zatrzymać.

Bywają nieco posesyjni, zarówno jeśli chodzi o dobra materialne, jak i relacje osobiste.

Kolejną rzeczą wartą podkreślenia jest to, że gdy wpadnie im coś do głowy, bardzo trudno jest ich przekonać do innego zdania, ponieważ są bardzo uparci i zacięci.

Leo wznoszący się Bliźnięta

Osoba spod znaku Lwa chce zawsze być duszą towarzystwa, a jeśli dodatkowo ma wzniesienie w Bliźniętach, to z pewnością zostanie to wyraźnie spotęgowane.

Uwielbiają dużo rozmawiać, poznawać nowe osoby, uczyć się nowych rzeczy i nigdy nie zatrzymywać się, zawsze muszą być w ciągłym ruchu, i co najlepsze, uwielbiają zarażać entuzjazmem, który ich charakteryzuje.

Coś złego jest to, że nie zawsze kończą to, co zaczęli, ponieważ nudzą się robieniem przez długi czas tych samych rzeczy, dlatego potrzebują być motywowani.

Leo wznoszący się Rak

Uwielbiają być rozpieszczani i brani pod uwagę, coś bardzo specjalnego w tych osobach to, że rozwijają dużą zdolność do empatii i byliby zdolni oddać to, co mają, komuś, kto tego bardziej potrzebuje, ponieważ są to osoby bardzo wrażliwe.

Często są ulegli i bojaźliwi, dlatego uwielbiają spędzać czas w domu.

Leo wznoszący się Leo

Są to osoby o bardzo wyraźnym charakterze i dużym przywództwie, które kochają dobrze wykonane rzeczy i przejmowanie kontroli, ponieważ ufają swoim decyzjom i sobie samym.

Nie znoszą hipokryzji, ponieważ lubią zawsze mówić prawdę, często są urażeni, ponieważ trudno im wybaczyć cokolwiek, co im się zrobi.

Leo wznoszący się Panna

Są to osoby nieśmiałe, introwertyczne i bardzo skromne, które mają trudności z zaufaniem do siebie.

Charakteryzują się wielkim sercem, pełnym dobroci i hojności, zawsze gotowe do pomocy innym, ale bez potrzeby robienia z tego pokazu.

Są również bardzo perfekcjonistyczne i nieco sztywne, co czasami utrudnia im nawiązywanie stałych związków.

Leo wznoszący się Waga

Są to osoby, które czasami pozwalają ponieść się emocjom i działają impulsywnie, rzadko mówią nie, co czasami może być problemem.

Są bardzo przyjacielscy, empatyczni i charyzmatyczni. Zawsze są gotowi do pomocy i lubią poznawać wielu ludzi.

Leo wznoszący się Skorpion

Osoby z ascendentem w Skorpionie nie lubią półśrodków, to znaczy albo coś jest, albo nie, i to stosują we wszystkich aspektach swojego życia.

Nie są łatwi w obyciu, ponieważ zazwyczaj mają silny charakter i często nie otwierają się całkowicie przed ludźmi, nawet jeśli znają ich od dawna.

Inną cechą tych osób jest to, że bardzo dobrze radzą sobie z tajemnicą, co sprawia, że są całkowicie nieprzewidywalni.

Leo wznoszący się Strzelec

Te osoby nie mają stałego miejsca pobytu, nie lubią spokoju nawet na minutę, co czyni ich proaktywnymi i bardzo entuzjastycznymi.

Są to niezależni ludzie, którzy walczą o to, czego chcą.

Lubią rozśmieszać innych i wyróżniać się w tłumie; często, chcąc zadowolić wszystkich, składają obietnice, których nie mogą spełnić.

Kochają czuć się wolni, dlatego często trudno im zaangażować się na poziomie uczuciowym.

Przodkowie Panna

Panna wznoszący się Koziorożec

Te osoby biorą wszystko bardzo do serca, dlatego muszą uważać na sposób, w jaki interpretują rzeczy.

Są to osoby introwertyczne, ciche i nieśmiałe, które czasami mają trudności z budowaniem relacji osobistych.

Cieszą się dużą inteligencją i wyróżniają się posiadaniem wielkich pomysłów, kochają ryzyko i wprowadzanie swoich planów w życie.

Są spokojni, cierpliwi i czasami mogą być bardzo nudni dla innych osób.

Panna wznoszący się Wodnik

Jeśli chodzi o uparte i zawzięte osoby, to właśnie nimi są Wiry z ascendentem w Wodniku, ponieważ lubią robić rzeczy w swoim tempie, kiedy oni tego chcą i jak oni chcą.

Ale to, co zostało powiedziane wcześniej, nie oznacza, że są nieprzyjemni, wręcz przeciwnie, cieszą się charyzmą, radością i uczuciowością, a ponadto są bardzo wierni swojej rodzinie i bliskiemu gronu przyjaciół.

Są miłośnikami wolności i niezależności, dlatego też, kiedy szukają partnera, skłaniają się ku komuś, kto może uszanować ich przestrzeń i ich chwile samotności.

Panna wznoszący się Ryby

Zazwyczaj bardzo przejmują się sprawami i pozwalają, aby problemy innych osób bezpośrednio na nich wpływały, co odbiera im spokój i równowagę.

Są bardzo zależni od opinii innych i czasami bywają zbyt pobłażliwi wobec innych osób. Mają wielkie, współczujące serce, są bardzo wrażliwi i sentymentalni.

Bardzo lubią żyć w świecie fantazji, co czasami utrudnia im kontakt z rzeczywistością.

Panna wznoszący się Baran

Te osoby uwielbiają wyróżniać się pośród ludzi w pozytywny sposób, dlatego starają się robić rzeczy dobrze, lubią dużo mówić i komunikować się efektywnie.

Charakteryzują się dużą szczerością, dlatego zawsze szukają przyjaciół gotowych wytrzymać ich prawdy.

Są bardzo inteligentni i lubią się dużo uczyć, więc nie jest łatwo ich oszukać.

Panna wznoszący się Byk

Wagi z ascendentem w Byku, zazwyczaj są dość skąpe i wydają pieniądze tylko na to, co uważają za naprawdę konieczne.

Mają bardzo wyraźną osobowość i wiedzą, czego chcą i jak tego chcą, nie charakteryzują się dużą gadatliwością, ale zawsze są w ruchu.

Nieufność często opanowuje te Wagi, dlatego czasami nie jest tak łatwo ich przekonać.

Panna wznoszący się Bliźnięta

Te osoby chcą wszystkiego od razu, to znaczy, zaczynają chodzić na siłownię spodziewając się uzyskać ciało swoich marzeń już pierwszego tygodnia, można powiedzieć, że cierpliwość nie jest ich najlepszym sprzymierzeńcem.

Nie znoszą rutyny, dlatego zawsze szukają różnych aktywności i uczą się wielu rzeczy każdego dnia, poza tym posiadają dużą inteligencję.

Lubią być w ciągłym ruchu, wydaje się, że nie mogą spokojnie usiedzieć przez długi czas.

Panna wznoszący się Rak

W przeciwieństwie do innych dziewic, te z ascendentem w raku są tymi, które najbardziej lubią rozmawiać, więc można powiedzieć, że są bardzo elokwentne.

Mają wielkie poczucie dobroci i zawsze są gotowe podać pomocną dłoń.

Uwielbiają życie rodzinne i bycie w domu, martwią się o stabilność swojej rodziny i bliskich, przez co uważa się ich za opiekuńczych.

Starają się zachować tradycje i zabierać je ze sobą, gdziekolwiek idą. Mogą również być bardzo wrażliwi.

Panna wznoszący się Leo

Jest logiczne, że te osoby mają dość silny charakter i bardzo dobrze zdefiniowaną osobowość, charakteryzującą się szczerością.

Nie zadowalają się łatwo, zawsze mają wielkie aspiracje i są bardzo zdecydowani, ponieważ zawsze wiedzą, czego chcą.

Lubią przyciągać uwagę, pomagać innym ludziom i organizować wszystko, ponieważ uwielbiają być szefami.

Panna wznoszący się Panna

To jest czysty Panna, który nie lubi działać pod wpływem impulsu, lecz woli bardzo dokładnie analizować zalety i wady przed podjęciem działania.

Obsesyjnie dąży do doskonałości, jest systematyczny, metodyczny i nie zawsze tak spontaniczny, lubi robić rzeczy jak najbardziej dosłownie i z maksymalną organizacją.

Jest stały, lubi służyć ludziom, choć również posiada pewną dozę intrygi i może stać się nostalgiczny.

Panna wznoszący się Waga

Uwielbiają otaczać się wieloma osobami, ale tylko wtedy, gdy nie ma problemów i konfliktów, ponieważ to jest coś, czego unikają Wagi z tym wschodzącym znakiem.

W przeciwieństwie, lubią rozwiązywać rzeczy w pokojowy i racjonalny sposób, wierzą w moc komunikacji.

Z drugiej strony, są bardzo uczuciowi, lubią otrzymywać emocjonalne wsparcie od innych i zawsze są gotowi zajmować się swoimi bliskimi.

Panna wznoszący się Skorpion

To są osoby, które bardzo zamykają się w sobie i cieszą się z tego, niewiele osób otwiera się całkowicie wobec innych.

Są również bardzo systematyczni i metodyczni, można im ufać z zamkniętymi oczami.

Wyróżniają się tym, że są bardzo inteligentni, analityczni i zorganizowani; ponadto są konsekwentni w rzeczach, które robią.

Często są tak zamknięci w sobie, że niechcący stają się samolubni i zaborczy.

Panna wznoszący się Strzelec

Są to osoby bardzo optymistyczne, pełne entuzjazmu i przede wszystkim ufające, ponieważ brakuje im złośliwości, co często działa na ich niekorzyść, ponieważ trudno im dostrzec złą stronę innych ludzi.

Uwielbiają testować swoje granice i nie pozwalają, aby ktoś inny mówił im, że nie mogą osiągnąć określonego celu, ponadto lubią robić wiele rzeczy naraz.

Przodkowie Waga

Waga wznoszący się Koziorożec

Są to osoby z wielkimi celami, które chcą osiągnąć własnymi środkami, ponieważ jest to sposób, w jaki utrzymują wszystko pod kontrolą.

Są inteligentne, bardzo racjonalne, chłodne, perfekcjonistyczne, powściągliwe i nieco surowe, ale mogą się otworzyć bardziej w interakcji z przyjaciółmi i bliskimi.

Radzą sobie również bardzo dobrze z sarkazmem, są pojednawcze i lubią harmonijne otoczenie.

Waga wznoszący się Wodnik

Te osoby charakteryzują się bardzo intrygującą osobowością, do tego stopnia, że trudno jest je poznać dogłębnie.

Jednak zazwyczaj podobają się osobom z ich otoczenia, ponieważ wykazują sympatię i radość.

Trudno im jest związać się z partnerem emocjonalnie, ale dobrze radzą sobie z częścią uczuciową i cenią przyjaźnie.

Są miłośnikami wolności, uroczy, radośni i cieszą się swoją niezależnością.

Waga wznoszący się Ryby

Są to osoby bardzo wrażliwe i spokojne, które czują pociąg do duchowości i mistycyzmu.

Trudno im podejmować decyzje, dlatego często będą potrzebować wpływu osób trzecich.

Są dobroduszni, hojni, emocjonalni i nawet tajemniczy, mogą zmieniać nastrój w mgnieniu oka.

Waga wznoszący się Baran

To są osoby, które podchodzą do spraw z zaangażowaniem i dużą odpowiedzialnością, zawsze w poszukiwaniu doskonałości we wszystkim, co robią.

Chociaż często cieszą się samotnością, w innych okazjach bardzo lubią życie towarzyskie i dzielenie się z ludźmi.

Są bardzo bezpośredni w sposobie mówienia o rzeczach, co czasami sprawia, że nie wszystkim się podobają, jednak ci, którzy mają okazję ich poznać, wiedzą, że są to osoby pełne szacunku, harmonijne i bardzo uczuciowe.

Lubią działalność artystyczną i podejmowanie nowych projektów.

Waga wznoszący się Byk

Chodzi o osoby, które działają z wielką pasją i które lubią pozostać w swojej strefie komfortu.

Są to osoby atrakcyjne, sympatyczne i zmysłowe, które mają wielką moc przyciągania.

Niezwykle inteligentne i z dużym zainteresowaniem intelektualnym, posiadają wielkie poczucie estetyki, dlatego zwykle mają bardzo zadbany i prezentowalny wygląd.

Są to osoby, które nienawidzą niesprawiedliwości i nie zawahają się stanąć w jej obronie, charakteryzują się lojalnością i wiernością wobec swoich bliskich.

A jeśli chodzi o ich uczucia, często próbują znaleźć im racjonalne wyjaśnienie i nie pozwalają im się przejawić.

Waga wznoszący się Bliźnięta

Główną cechą, jaką prezentują osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt z tym ascendentem, jest to, że są doskonałymi komunikatorami, lubią rozmawiać bardziej niż cokolwiek innego na świecie.

Są to osoby radosne, sympatyczne, miłe, sprawiedliwe i pojednawcze, nie lubią problemów i wolą harmonijne otoczenie, mimo to nie są w stanie przypaść do gustu wszystkim, ponieważ ich poczucie humoru nie zawsze jest dobrze przyjmowane.

Ważne jest, aby otrzymywali wsparcie od innych, aby móc zakończyć jakąś sprawę, ponieważ często ogarnia ich niestałość.

Waga wznoszący się Rak

Są to osoby, które lubią mieć kontrolę nad rzeczami i uwielbiają narzucać swoją kreatywność, charakteryzują się tym, że są bardzo namiętne, ale muszą uważać, by to nie obróciło się przeciwko nim.

Czasami ich humor nie jest tak łagodny, i nie jest łatwo poznać ich głębiej, ponieważ lubią zachowywać pewną tajemnicę, ale wszystko to w celu pewnego rodzaju ochrony przed swoim otoczeniem.

Są to osoby idealistyczne, kreatywne i nieco kapryśne, nie należy ich złościć, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że będą chciały się zemścić.

Waga wznoszący się Leo

Są to osoby nieco protekcjonalne, które potrzebują akceptacji innych ludzi, dlatego często trudno im jest usamodzielnić się całkowicie.

Czasami mogą wydawać się zarozumiałe, przez co nie zdobywają wielu nowych przyjaźni, ale ci, którzy ich posiadają, wiedzą, że są to osoby miłe i słodkie.

Duma często przejmuje nad nimi kontrolę, do tego stopnia, że mogą stać się egoistyczne, ale z drugiej strony są gotowi pomóc potrzebującym.

Są to osoby o bardzo dobrym guście, które bardzo dbają o estetykę i wygląd, nie są zbyt głębokie, ani nie martwią się o swoje emocje, zwykle stają się istotami narcystycznymi.

Waga wznoszący się Panna

Na początku nie pokazują się takimi, jakimi są naprawdę przed ludźmi, tylko otwierają się, gdy poczują się pewnie.

Są to osoby skryte, które lubią trzymać się swojej rutyny, do tego stopnia, że jeśli coś się zmienia, czują się zdezorientowane.

Są dobrymi komunikatorami, bardzo dbają o swoje relacje międzyludzkie, ponieważ boją się, że mogą zostać zranieni emocjonalnie.

Są istotami duchowymi, które lubią swoją przestrzeń i autonomię.

Waga wznoszący się Waga

Chodzi o osoby spod znaku Wagi w pełni tego słowa znaczeniu, które, chociaż radzą sobie w wielu dziedzinach, można powiedzieć, że są wszechstronne.

Są jak najbardziej bezstronne, a często ustępliwe, kiedy przychodzi do podejmowania decyzji, zawsze muszą najpierw skonsultować się z osobą trzecią.

Z drugiej strony, są przyjemni, sympatyczni i atrakcyjni, dobrze odnajdują się w towarzystwie innych osób, ponieważ dokładają do tego starań.

Są miłośnikami pokoju i harmonii, dlatego aby uniknąć konfliktów, zazwyczaj nie wyrażają swoich opinii.

Waga wznoszący się Skorpion

Są inteligentni emocjonalnie i wiedzą, jak traktować ludzi w sposób, w jaki ci chcą być traktowani.

Są osobami zaangażowanymi w swoje relacje, zawsze szukają równowagi, aby wszystko przebiegało w pokoju i harmonii.

Są bardzo wybiórczy, kiedy szukają osób, które będą częścią ich otoczenia.

Ich emocje czasami mogą być kwestią wygody, to znaczy działają zgodnie z momentem i okolicznościami, co czasami sprawia, że są postrzegani jako hipokryci.

Lubią utrzymywać relacje z rodziną i przyjaciółmi, i uważają, że ci powinni być wdzięczni za ich obecność.

Waga wznoszący się Strzelec

Są to osoby, które są w ciągłym poszukiwaniu miłości i towarzystwa, ponieważ boją się zostać sami, dlatego zawsze lubią dokładnie poznawać nowych ludzi.

Lubią też uczyć się nowych rzeczy, ponieważ przywiązują dużą wagę do aspektu intelektualnego.

Nie są bardzo szczere lub bezpośrednie, ale nie jest to coś, co sprawia wiele problemów, to znaczy wolą mieć bardziej neutralną opinię na wszystko.

Są dobrotliwi, hojni i przyjemni dla swoich przyjaciół i rodziny.

Przodkowie Skorpion

Skorpion wznoszący się Koziorożec

Nie ufają łatwo innym, a kiedy tworzą swoje plany, wolą trzymać je w tajemnicy i ujawniać je dopiero, gdy się zmaterializują.

Nie zapominają łatwo, gdy zostali zranieni, to znaczy, że są nieco urażeni.

Walczą i ciężko pracują na wszystko, czego chcą, cechuje ich duża konsekwencja i wytrwałość.

Chociaż nie ujawniają swojej sentymentalnej strony, są bardzo lojalnymi i kochającymi osobami wobec swoich bliskich.

Skorpion wznoszący się Wodnik

Są niekonwencjonalni, lubią się wyróżniać i robić wszystko po swojemu, zazwyczaj całkowicie łamią wszelkie schematy.

Lubią badać, wynajdować i tworzyć, ponieważ są fanami różnorodności.

Rutyna i tradycja nie przyciągają ich zbytnio uwagi.

Są magnetycznymi osobami, które bardzo dobrze się spisują, są bardzo przyjazne, wesołe i miłe.

Mają dar intuicji i dodatkowo kierują się tym, co podpowiada im serce.

Skorpion wznoszący się Ryby

Są to osoby miłe, charyzmatyczne, wrażliwe i bardzo romantyczne, cieszą się zaletami starej miłości i intensywnymi namiętnościami.

Jednak nie zwykły być zbyt ekspresyjne, wszystko robią w sam raz.

Lubią dużo pracować, ale wolą robić to sami, ponieważ ufają swojej wielkiej kreatywności i nie lubią, gdy ktoś ją podważa.

Przyciąga ich wszystko, co owiane jest tajemnicą, są bardzo duchowi.

Skorpion wznoszący się Baran

Szczerość i otwartość to jedne z cech Skorpionów z tym ascendentem, wydaje się, że nie mają filtrów i czasami nie myślą zbyt dobrze o tym, co zamierzają powiedzieć, dlatego mogą wpadać w pewne kłopoty.

Są niespokojni, zawsze muszą być w ciągłym ruchu, ponieważ stają się niecierpliwi i łatwo się nudzą, co jest powodem, dla którego większość czasu nie udaje im się w pełni realizować swoich celów.

Mają silny charakter i bardzo dominującą i zdefiniowaną osobowość.

Skorpion wznoszący się Byk

Upartość i nieustępliwość to główne cechy osób z ascendentem w byku, zawsze chcą mieć rację i bardzo trudno jest ich przekonać do zmiany zdania.

Są to osoby bardzo realistyczne i skoncentrowane, które mogą żyć tylko tu i teraz, nie owijają w bawełnę i nie lubią fantazjować.

Każda decyzja, którą podejmują, została wcześniej bardzo dobrze przemyślana, są wytrwałe, nieufne i czasami trochę egoistyczne. Z drugiej strony, są sympatyczne, miłe i bardzo uprzejme.

Skorpion wznoszący się Bliźnięta

Te osoby nie podobają się wszystkim, ponieważ mają bardzo silną osobowość i uwielbiają wyrażać swoje punkty widzenia otwarcie i bez obawy przed urażeniem uczuć innych osób.

Lubią być w ciągłym ruchu, ponieważ są bardzo aktywni i kreatywni.

Mimo że mają niewielu przyjaciół, szanują i bardzo lubią tych, których posiadają.

Skorpion wznoszący się Rak

Oddają się całkowicie miłości, ponieważ są bardzo zakochane i namiętne.

Kochają bardzo siebie, dlatego czują się zdolni do bezwarunkowej miłości do innych osób.

Mają moc przewidywania, co inni myślą, ponieważ mają bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, lubią również obserwować i analizować osobowość innych, więc nie będzie łatwo ich oszukać.

Są odpowiedzialni, pracowici, nieco sztywni i czasami trochę krytyczni.

Skorpion wznoszący się Leo

Te osoby kieruje wielka wola i niezłomna siła, lubią stawiać sobie wielkie cele i ciężko pracować, aby je osiągnąć, są uparte, wytrwałe i ambitne.

Posiadają silny charakter, lubią rządzić i narzucać swój punkt widzenia oraz uwielbiają wyróżniać się spośród innych ludzi.

W bardziej luźnej atmosferze zazwyczaj są bardziej sympatyczni, przyjaźni i aktywni.

Skorpion wznoszący się Panna

Są to osoby nieco introwertyczne, które lubią mieć czas dla siebie.

Nie podejmują decyzji pochopnie, wcześniej poświęcają czas na przemyślenia.

Są to istoty bardzo inteligentne, które uczą się z łatwością i rozumieją potrzeby oraz wymagania innych osób.

Te skorpiony cieszą się wielką witalnością i dobrze wykorzystują swoją energię, dlatego bardzo często można je zobaczyć wykonujące działania, które pomagają im trochę się odstresować.

Skorpion wznoszący się Waga

Są to osoby politycznie poprawne, zawsze mają takt w obchodzeniu się z innymi i przedstawiają swój punkt widzenia z dużą elegancją.

Chociaż często noszą w sobie pewien gniew, potrafią go bardzo dobrze kontrolować, aby unikać konfliktów.

Cieszą się momentami samotności, ponieważ jest to sposób na oczyszczenie się z otoczenia.

Są bardzo energiczni, lubią być w ruchu i są bardzo sentymentalni i nostalgią.

Skorpion wznoszący się Skorpion

Mają bardzo silny i szczególny temperament, czasami są bardzo nieufni i nie pokazują się całkowicie takimi, jakimi są, wolą być bardziej powściągliwi, do tego stopnia, że wzbudzają intrygę u innych.

Jeśli ktoś im coś złego zrobi, prawdopodobnie nie wybaczą tak łatwo i będą szukać momentu oraz sposobu, aby się zemścić.

Charakteryzują się tym, że lubią pracować, starać się o to, czego chcą, a także narzucanie swojego punktu widzenia i sposobu robienia rzeczy.

Skorpion wznoszący się Strzelec

Jeśli chodzi o spontaniczność, branie tego, co się ma, ryzykowanie i podejmowanie przygód, te osoby mają tego wszystkiego pod dostatkiem.

Nie boją się nowości i są wielkimi entuzjastami, co więcej, niemal natychmiast zarażają charakterystyczną dla siebie energią.

Ponadto, są to osoby, które cieszą się z udziału w wydarzeniach społecznych i poznawaniu nowych ludzi, w rzeczywistości, bardzo łatwo zyskują sympatię.

Są bardzo szczęśliwi, do tego stopnia, że szczęście zawsze im towarzyszy, co jest powodem ich pewnej fascynacji niebezpiecznymi rzeczami.

Są uprzejmi, charyzmatyczni, przyjaźni, wesołi i bardzo ciekawscy, zawsze szukają nowych wiedzy.

Przodkowie Strzelec

Strzelec wznoszący się Koziorożec

Są to osoby poważne, chłodne, ostrożne i lubią pokazywać ludziom swoją najbardziej surową stronę, jednak wewnątrz są przyjazne, dobroduszne i radosne.

Budzą dużo zaufania, ponieważ są bardzo dobrymi stróżami tajemnic, ponadto charakteryzują się dużą dyskrecją we wszystkim, co robią.

Są bardzo niezależnymi i samodzielnymi istotami, dlatego trudno im prosić o pomoc.

Cieszą się dużą inteligencją i wyróżniają się rozwiniętym poczuciem odpowiedzialności.

Strzelec wznoszący się Wodnik

Są to osoby bardzo zabawne, radosne i towarzyskie, które nawiązują silne więzi przyjaźni.

Chociaż bardzo lubią przebywać w towarzystwie swoich przyjaciół, wiedzą, że potrzebują własnej przestrzeni dla siebie.

Są osobami o wielkiej wyobraźni i zwykle bardzo ostrożnymi.

Strzelec wznoszący się Ryby

Wyobraźnia jest fundamentalną częścią osobowości Strzelców z ascendentem w Rybach, do tego stopnia, że często wydają się żyć w surrealistycznym świecie.

Są to osoby, które troszczą się o dobrostan innych, są bardzo uczuciowe i współczujące.

Zawierają przyjaźnie bardzo łatwo, ponieważ ich wielki charyzmat jest dobrze przyjmowany przez innych ludzi.

Strzelec wznoszący się Baran

Główną cechą Strzelców z ascendentem w Baranie jest to, że lubią, gdy rzeczy są robione po ich myśli i zgodnie z ich instrukcjami, w rzeczywistości bardzo rzadko akceptują sugestie osób trzecich.

Są to osoby przejrzyste, o mocnych i zwięzłych decyzjach, dlatego czasami mogą być trochę drastyczni.

Z drugiej strony, są szlachetni, z mocno zakorzenionymi wartościami i pokazują się takimi, jakimi są.

Strzelec wznoszący się Byk

Chodzi o osoby, które myślą o rzeczach raz za razem przed podjęciem decyzji, co czasami sprawia, że tracą wiele okazji, ale z drugiej strony pozwala im to bardzo rzadko się mylić.

Cieszą się życiem towarzyskim, uczestniczeniem w wydarzeniach i dzieleniem się z innymi ludźmi.

Wyróżniają się jako osoby bardzo szczere i przejrzyste oraz dość asertywne.

Uwielbiają mieć czas dla siebie, aby medytować i zajmować się działaniami, które wypełniają ich duchowo.

Strzelec wznoszący się Bliźnięta

Mimo że są bardzo inteligentni, kreatywni i wszechstronni, brakuje im konsekwencji, aby wcielić swoje projekty w życie, dlatego mogą być uznani za nieco rozproszonych.

Uwielbiają być w ruchu i robić wiele rzeczy naraz, ponieważ są na tyle zwinne, że z pewnością mają do tego zdolności.

Potrzebują wsparcia i zachęty, aby zorganizować swoje pomysły i realizować swoje marzenia.

Strzelec wznoszący się Rak

Strzelcy z tym wschodzącym znakiem są spokojnymi, skupionymi i stabilnymi osobami, nie lubią podejmować ryzyka i wolą iść na pewniaka.

Często potrzebują być zachęcani, aby mogli wyjść ze swojej strefy komfortu.

Są to osoby bardzo rodzinne, które lubią dawać dobre przykłady i rady, a ponadto wyróżniają się swoją hojnością.

Emocjonalnie są zmienne, to znaczy, że w ciągu dnia mogą doświadczać różnych rodzajów nastrojów.

Najlepszą cechą tych Strzelców jest to, że mają nieomylną szóstą zmysł.

Strzelec wznoszący się Leo

Ten Strzelec ma wiele cech Lwa, to znaczy, że charakteryzują się oni jako dobrzy liderzy i lubią wydawać rozkazy, ale nie lubią ich otrzymywać.

Ponadto, to osoby o dobrym i hojnym sercu, zawsze gotowe pomóc innym.

Mimo że bardzo starannie wybierają swoje grono przyjaciół, są to osoby, na których można polegać i którym można zaufać.

Lubią rozmawiać i okazywać uczucia swoim bliskim i przyjaciołom.

Strzelec wznoszący się Panna

Są nadmiernie krytyczni i ciągle poszukują doskonałości we wszystkim, dlatego przed podjęciem jakiegokolwiek projektu dokładnie go badają, aby przeprowadzić go jak najlepiej.

Zazwyczaj są również nieśmiali i nieco introwertyczni, ale jeśli czują się komfortowo i mają zaufanie, mogą się nieco otworzyć.

Są bardzo inteligentnymi, ciekawymi i uwielbiającymi uczyć się nowych rzeczy ludźmi, którzy mają do tego wielką łatwość.

Posiadają dar pisania, ponieważ cieszą się dobrze rozwiniętym procesem twórczym.

Strzelec wznoszący się Waga

Strzelec, który cieszy się z imprezy, dużych wydarzeń społecznych i unika robienia rzeczy, które wymagają od niego dużo wysiłku, to bez wątpienia ma ascendent w wadze.

Są to osoby ekstrawertyczne, radosne, zabawne i które lubią być duszą towarzystwa.

Nienawidzą samotności, dlatego bardzo często można ich zobaczyć w towarzystwie wielu osób.

Myślą bardzo mało przed działaniem, po prostu dają się ponieść tam, gdzie przygoda ich wzywa.

Są bardzo wierni swoim przyjaciołom, są wrogami niesprawiedliwości i mają silne skłonności do sztuki.

Strzelec wznoszący się Skorpion

Cechują się tym, że są dość bezpośredni i pokazują się w każdym aspekcie takimi, jakimi są.

Lubią stawiać sobie cele i robić wszystko, co możliwe, aby je osiągnąć.

Preferują otaczać się ludźmi bezpośrednimi i prawdziwymi, i trzymają się z dala od hipokryzji i powierzchowności.

Strzelec wznoszący się Strzelec

Te czyste Strzelce charakteryzują się tym, że są bardzo radosne, pozytywne i optymistyczne.

Zawsze dążą do wielkich celów, nie lubią zadowalać się małymi rzeczami, dlatego zawsze pracują, aby osiągnąć to, co sobie postanowią.

Są miłymi osobami, które zazwyczaj podobają się wszystkim, są zrelaksowani, szczery i cieszą się niezależnością i wolnością.

Uwielbiają rozmawiać z ludźmi i doradzać im, czasami lubią rządzić, ale jest to coś, co mogą kontrolować.

Są idealistami, o dobrych uczuciach i czasami potrzebują zachęty, aby zaangażować się w coś.

Daryelin Sosa
Pisarka, tarocistka i terapeutka rodzinna. Specjalistka od magii białej, numerologii i astrologii.
Dayerlin Sosa jest socjologiem, psychologiem i pisarką. Interesuje się światem e... Czytaj więcej »

Kalkulatory astrologiczne

+ Kalkulatory rozrywki