Hesap Makinesi Ara
Tematik Hesap Makineleri

Yükselen Hesaplayıcı

Tarafından gözden geçirildi Daryelin Sosa

Bir hata oluştu, lütfen en kısa sürede düzeltebilmemiz için iletişim sayfamızda yer alan form aracılığıyla bize ulaşın. Çok teşekkürler.

Doğum tarihinizi girin:

Doğum saatinizi girin:

Doğum yerinizi girin:


İçindekiler Tablosu

Calculatörü Nasıl Kullanılır

Online hesaplayıcımızla burç yükseleninizi öğrenmek çok basit, sadece doğum tarihinizi, doğduğunuz saati ve yerini girmeniz gerekiyor, sonra “Hesapla”ya tıklamanız ve sadece birkaç saniye içinde sonuçları alacaksınız.

Burada burç işareti ile yükselen arasındaki farkları açıklayacağız ki sonuçları doğru bir şekilde yorumlayabilesiniz.

Ayrıca, hesaplayıcıdan aldığınız sonucu anlayabilmeniz için işaret ve yükselen kombinasyonlarına göre kişilik tanımlarını da bulacaksınız.

Burcunuzun Yükseleni Nedir?

Yükselen burç, genellikle bir kişinin dünyaya nasıl göründüğü ile ilişkilendirilir. Belki de onu çevresindeki bağlama otomatik bir yanıt olarak anlamak daha doğru olur.

Yani, doğal savunmalarımızı ve günlük aktivitelerimizi nasıl karşıladığımızı gösterir.

Burcunuzun ve ilgili yükselenin enerjileri, başkalarının gözüne kristal kadar berraktır.

Bu işaretler, genel halk tarafından bilinmese de, herhangi bir bireyin yeni insanlar veya durumlar ortaya çıktığında en doğal, spontane ve doğaçlama tepkisini gösterir.

Burç İşareti ile Yükselen Burç Arasındaki Fark Nedir

Bir kişinin burç işaretini ilk bakışta keşfetmeye kaç kez çalıştınız? Ve kaç kez tamamen yanıldınız?

Bu, çoğu zaman, birçok kişinin yüzümüzde taşıdığımız işaretin çoğu zaman yükselen olduğunu, doğduğumuz altındaki gerçek burç işareti olmadığını bilmediğinden kaynaklanır.

Doğum işareti ile yükselen arasında birçok fark vardır, ancak bu makalede en önemlilerini tanımlayacağız.

Zodyak veya güneş işareti, doğum anında güneşin aldığı pozisyon tarafından belirlenir.

Bu, en derin benliğimizi, “ben”imizin doğasını, kişiliğimizin temel taşını temsil eder. Sonuç olarak, zodyak işareti, içimizdeki şeye atıfta bulunur.

Buna karşılık, az önce hesapladığınız yükselen işaret tamamen farklıdır ve anlamı biraz daha karmaşık olabilir.

Dünya iki ana hareket gerçekleştirir: gezegenimizin bir yıl içinde güneş etrafında tam bir dönüş yapmasını sağlayan (bu yolculuk farklı mevsimleri belirler); ve batıdan doğuya her 24 saatte bir gerçekleşen ve gün ile gece arasındaki farkı belirleyen dönme hareketi.

Bu ikinci hareket, yıldızların doğuda belirip batıda kaybolmasını sağlar.

Yükselen zodyak doğum anınızda, doğuda yükselmekte olan veya “yükselen” işarettir.

Simgesel açıdan bakıldığında, bu fiziksel bedenimizi temsil eder, yani benzerlikleri, yapıyı ve bunun birçok parçasını.

Bu aynı zamanda diğer insanların sizi ilk bakışta nasıl algıladığı şeklini de belirler, yani ilk izlenim oluşturulduğunda. Dolayısıyla, bu, diğerleri önünde sunduğunuz maskenizdir.

Bir kişinin güneş işareti İkizler iken yükseleninde tesadüfen çok ciddi bir Oğlak olabilir, bu yüzden başkaları tarafından ilk etapta biraz kapalı, sert veya katı biri olarak algılanabilir, güneş işaretinin dost canlısı, sosyal, yaramaz ve parlak doğası çözülmeden.

Sonuçları Nasıl Yorumlamalı

Şimdi, yükselen hesaplayıcının verdiği sonuçları nasıl yorumlayacağınızı öğreteceğiz. Bunun için sadece iki veriye ihtiyacınız olacak: güneş veya zodyak işaretiniz ve yükseleniniz.

Aşağıda, her burç işareti için tüm kombinasyonları, her durumdaki kişilik özelliklerini bulacaksınız.

Oğlak Burcu yükselenleri

Oğlak Burcu yükselen Oğlak Burcu

Gerçekten pratik insanlar, bu pragmatizm onları, kişiliklerine çelişkili görünebilecek kararlar almaya itiyor, ancak sonuç olarak, belirli bir anda onları sorunlardan çıkarmaya yarıyor.

İş hayatı açısından, gelecekleri için büyük endişe duyarlar, aktivitelerini etkili bir şekilde gerçekleştirmeye ve her gün mükemmelliği elde etmeye odaklanırlar.

Oğlak Burcu yükselen Akvaryum

Diğerlerinin ihtiyaçlarına veya ortaya çıkabilecek farklı durumları aşmak için sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilen tipik bir kişidir.

Ayrıca, genellikle çok nazik ve hoş bireylerdir, herkesin kalbini fethedebilir ve herhangi bir kişisel ilişkiyi yalnızca resmi olanın ötesine geçen samimi ve uzun süreli bir ilişkiye dönüştürebilirler.

Oğlak Burcu yükselen Balık

Bir bakıma, duygusal olarak gerçekten zayıf biriyle karşı karşıya olduğumuz görülebilir, çünkü genellikle dışarıya karşı aşırı derecede hassas bir duyarlılık sergiler, ancak iç dünyasında, herkesi şaşırtacak bir duygusal güç barındırır.

Öte yandan, genellikle derinden dindar ve oldukça manevi insanlardır.

Oğlak Burcu yükselen Koç

Hareket halinde olmayı, telaşı, zamanın boşa geçmediğini hissetmeyi derinden severler, bu yüzden her zaman meşgul olmayı ararlar, başlatılan projeler ve hikayelerle kesinlikle asla sonuçlanmayacak bir büyülenme hissederler.

Öte yandan, karizmatik yetenekleri ve humanizmi sayesinde belli bir manyetik çekime sahip olduklarından büyük liderlik yeteneklerine sahiptirler.

Oğlak Burcu yükselen Boğa

Onlar kişiselleştirilmiş irade gücüdür, hedef ne kadar zor veya uzak olursa olsun, daima amaçlarına ulaşırlar, asla pes etmemek onların hayattaki başlıca hedefidir.

Öte yandan, aynı zamanda sorumluluk sahibi insanlardır, kendi ihtiyaçlarını karşılarken mutlaka başkalarınınkini unutmak zorunda değillerdir.

Oğlak Burcu yükselen İkizler

Harika konuşmacılardır, kelime sanatını kullanarak herkesi şaşırtma yeteneğine sahiptirler ve bu alanda açıkça üstündürler.

Romantik değillerdir, aksine, ilişkilerine tamamen rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşırlar.

Yine de, yaşama sevinciyle dolmak için dayandıkları değişime doğuştan bir çekim hissederler.

Oğlak Burcu yükselen Kanser

Büyük ihtimalle şiddetli iç çatışmalar yaşayacaklar, bunlar arasında çelişkiler de bulunuyor.

Bunlar, sürekli mükemmellik arayışı içinde olan kişilerdir, bu yüzden sistemli bir şekilde hedeflere ulaşarak kendilerini gerçekleştirmiş hissederler.

Oğlak Burcu yükselen Aslan

Oldukça enerjik, hırslı, rekabetçi bireylerdir ve hayatın karşılarına çıkarabileceği tüm zorluklarla başarılı bir şekilde başa çıkmak için yorulmak bilmeden çalışırlar.

Ancak, aşırı hırsın kişisel ilişkilerini olumsuz etkilemesini önlemek için dengeli olmaları gerekir.

Oğlak Burcu yükselen Başak

Başkaları tarafından büyük bir anlayışsızlıkla karşılaşan, bu yüzden her zaman akıntıya karşı yürüyen ve gerçeklikten uzak hisseden kişilerdir; pratikte gerçek anlamda anlaşılmayanlardır.

Bu sayede, ciddi ve resmi kişiler olarak görünürler, ancak içlerinde veya daha doğrusu özel hayatlarında gerçekten eğlenceli insanlardır.

Oğlak Burcu yükselen Terazi

Başkalarının kendileri hakkında ne düşündüğü konusunda çok endişelenen kişilerdir, öyle ki bu, onları büyük ölçüde etkiler ve hayatlarını dış izlenimlere göre şekillendirirler.

Öte yandan, yalnızlığı hiç kaldıramazlar, öyle ki, yalnız kalmaktansa başkalarına hoş görünmek için değişmeyi tercih ederler.

Oğlak Burcu yükselen Akrep

Gerçekten içe dönükler, duygularını ifade etmekte çok zorlanıyorlar, ancak başkalarının problemlerini dinlemeye oldukça açıklar.

Çok hırslı insanlar, hedeflerine ulaşmak için geri kalan her şeyin üstüne basmaktan çekinmiyorlar, hedefleri toplumun geri kalanınınkinden daha önemli, uygulayacakları stratejiler herkesi şaşırtacak.

Oğlak Burcu yükselen Yay

Doğuştan filozoflar, ana kaygılarından biri, insan zihninin yapısını ve işleyişini anlamaya ulaşmaktır.

Kişilikleri açısından, hoş bir özellik taşırlar, öyle ki bu durum sevdikleri için bir ilham kaynağı olur.

Akvaryum yükselenleri

Akvaryum yükselen Oğlak Burcu

Gerçekten ciddi insanlar, şakaları sevmezler ve zamanlarının boşa harcanmasından hoşlanmazlar, kararları üzerinde kimsenin etkisi olmayan düzenli bir hayat sürmeyi severler.

Aynı şekilde, itaate ve rutine sıkı sıkıya bağlı bireylerdir de, hayatlarını askeri disiplinle yönlendirirler, bu yüzden spontane bir şekilde hareket etmekte büyük zorluk çekerler.

Akvaryum yükselen Akvaryum

Bu, tam anlamıyla Akvaryum'un ta kendisidir, burcun tüm olumlu ve olumsuz yönlerini toplar ve bunları son derece artırır.

Kesinlikle geleneksel sınırlar içine sığmayan biri, davranışları oldukça eksantrik ve sürekli olarak fikir değiştirir.

Akvaryum yükselen Balık

Büyük bir hassasiyete sahip olan kişilerdir ve çevrelerindeki dünya onları büyük ölçüde etkiler, bu yüzden gerçeklikten saklanmak için sistematik olarak kaçış yolları ararlar.

Duyguları kullanarak diğerlerini manipüle etmeyi bilir ve aslında bunu sık sık yapar, ancak gerçekten hayret verici, ortalamanın çok üzerinde bir iç dünyaya sahiptir, bu da onu diğer insanlardan ayırır ve farklı bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Akvaryum yükselen Koç

Güçlü bir kişiliğe sahiptirler, çok fazla canlılık ve manyetik çekim gücü ile karakterizedirler, genellikle göz ardı edilen türden biri değildirler.

Yine de, disiplin hayranı değillerdir, bu yüzden emirleri ve hiyerarşileri tolere etmezler, kendi ritimlerinde ve sıkıntısız bir şekilde yaşamayı tercih ederler, bu tutum onların kendilerine olan güvenini güçlendirir.

Akvaryum yükselen Boğa

Büyük bir azim ve disiplinleri var, bu da tüm hedeflerine ve amaçlarına ulaşmalarını sağlıyor.

Öte yandan, macera ve bilinmeyene karşı büyük bir ilgi duyuyorlar, ancak emeklilik zamanlarında belirli bir huzur ve istikrarla yaşayacakları rutin bir hayatı da dışlamıyorlar.

Akvaryum yükselen İkizler

Büyük entelektüel yeteneklere sahiptirler ve bu onları diğerlerinden ayırır, harika iletişimcilerdir ve bunu kullanarak diğerlerinin dikkatini çekip onları kendi alanlarına çekmeyi başarırlar.

Asla pes etmeyen idealistlerdir, her zaman doğru olduklarına inandıkları şeyin peşinden gider ve sonuna kadar savunurlar.

Akvaryum yükselen Kanser

Senin tarafından Kova olarak hayatın tadını bağlanmaksızın çıkarmayı sevsen de, bu yükselen burçla daha hassas ve romantik olabilirsin: bu durumda Kova'nın zekası ile Yengeç'in hayal gücü birleşir.

Doğuştan, sevdiklerinin bakıcısı olursun, ama bireylerden ziyade gruplara daha fazla bağlılık hissedersin. Taahhütsüz aşk ilişkilerinin senin için olmadığı muhtemeldir.

Akvaryum yükselen Aslan

Yükselen Aslan, bireylere büyük bir duygusallık kazandırır, bu da onları içgüdülerini takip etmeye ve hayatlarını kalplerinin yönetmesine sevk eder.

Duygusal açıdan bakıldığında, yoğun ilişkileri severler, hayatları boyunca genellikle birden fazla, kısa süreli de olsa oldukça tutkulu aşklar yaşarlar.

Akvaryum yükselen Başak

Mükemmellikleri ile tanınırlar, sahip oldukları nitelikler sayesinde neredeyse her işte diğerlerinden sıyrılmayı başarırlar.

Yine de, bu burcun çoğu yerlisinden çok daha fazla çekingenlerdir, ancak önemli bilgileri uzun süre gizleyebilme yeteneği veren büyük bir içe dönüklük kapasitesine sahiptirler.

Akvaryum yükselen Terazi

Yalnızlığı seviyorlar ve dolayısıyla gece hayvanlarıdır, öyle ki geceyi seviyor ve onda yaşıyorlar, onu bir dereceye kadar günlük yaşamlarına dahil etmişlerdir.

Ayrıca, başkalarına olan dayanışmalarıyla da öne çıkarlar, her zaman ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazırdırlar.

Akvaryum yükselen Akrep

Gerçekten zeki insanlardır, gelişmiş zekalarını kullanarak her türlü olumsuz durumun üstesinden gelmeyi bilirler.

Ayrıca, genellikle gerçekten dedikoducu bireylerdir, çevrelerindekilerin özel hayatlarını öğrenmeyi çok severler, ancak, diğer yandan, başkalarının kendi hayatlarına karışmasından nefret ederler, bu da onları başkalarının hayatlarıyla çok ilgilenen ancak atipik şekilde dışa dönük kişiler haline getirir.

Akvaryum yükselen Yay

Tipik olarak sporları seven bir kişidir, öyle ki onlarsız yaşayamaz, çünkü bu tür aktivitelerin basit gelişimi, onu büyük ölçüde motive eder ve doğa ile bağlantıda ve özgür hissetmesini sağlar.

Ayrıca idealistlerdir ve arzularının peşinden giderler, ne olursa olsun.

Balık yükselenleri

Balık yükselen Oğlak Burcu

Normalden daha üstün bir zekaya sahip oldukları söylenemez, ama gerçekten de çok istekliler ve yeteneği sürekli çaba göstererek telafi ediyorlar, bu da onların harika insanlar olduğu ve çok ileri gidebilecekleri anlamına geliyor.

Her şeye rağmen, çok zengin bir iç dünyaları var, bu da onların sürekli insanlar olmalarına ve kendilerine inanmalarına yardımcı oluyor.

Balık yükselen Akvaryum

Bunlar içgüdüsel bireylerdir ve bu, belirli durumlar karşısında doğru kararları almalarına yardımcı olur, ne kadar zor olursa olsun.

İyi kişisel ilişkiler geliştirmeye meyillidirler, çevreleriyle ilişki kurmak ve onları sadık kılmak onlar için hiç zor değildir.

Balık yükselen Balık

Balık burcu olan ve yükseleni de Balık olan kişiler, bu burcun sunduğu tüm erdemleri büyüterek, adeta Balık'ın karesi olurlar.

Çok emici bir kişiliğe sahiptirler, yani herkesin en iyisini alıp kendilerine saklamayı bilirler, bu şekilde kişiliklerini derinden zenginleştirirler.

Balık yükselen Koç

Oldukça değişkenler, bu yüzden onları nasıl ele alacağınızı ya da neyin onları rahatsız edebileceğini asla bilemezsiniz.

Her zaman her türlü aktivite yapması gerekiyor, durgunluk onu derinden rahatsız ediyor, sürekli bir efori durumu içinde olmayı ihtiyaç duyuyor.

Bu efori arzusu, zaman zaman şiddet eğilimli tutumlar benimsemesine yol açıyor, bunun için de sık sık pişmanlık duyuyor.

Balık yükselen Boğa

İş dünyasında bir köpekbalığı, genellikle finansal açıdan büyük bir hırsı olan kişilerdir, asla yeterince sahip olamazlar, çünkü nihai hedefleri zenginlik değil, para kazanabilme yeteneklerinden emin olmaktır.

Ayrıca oldukça inatçı olmalarıyla da tanınırlar, bir şey istediklerinde onu elde edene kadar durmazlar, ne olursa olsun.

Balık yükselen İkizler

Biraz gizemli insanlardır, eğer onunla birkaç kez konuştuysanız, fark edersiniz ki o sıradan biri değil, belirlenen yoldan sapmayı bilen ve her türlü insan için ilginç hale gelen biridir.

Aşk ilişkilerini çok ciddiye alırlar, genellikle uzun süreli partnerleri olur ve eğer ilişkileri uzun sürmezse, bu onların elinden geleni yapmadıkları anlamına gelmez.

Balık yükselen Kanser

Gerçekten çekingen insanlardır, bu yüzden duygularını açıkça ifade etmezler.

Öte yandan, kişisel ilişkilerinde bu kadar içe dönük olmalarına rağmen genellikle çok eğlenceli insanlardır, bu onların utangaç oldukları veya sosyal olarak etkileşim kurma yeteneklerine sahip olmadıkları anlamına gelmez.

Balık yükselen Aslan

Bu kombinasyon altındaki insanları tanımlayan bir kelime varsa, o da şüphesiz sadakattir, çünkü onlar her zaman bunu korumaya çalışır ve ayrıca bu değeri duygusal ilişkileri için de benimserler.

Kendilerinden çok emin bireylerdir, öyle ki, bir karar aldıklarında, bunu sonuçlarına kadar götürmeye çalışırlar.

Balık yükselen Başak

İçlerinde birçok çelişki bulunan kişilerdir, genellikle oldukça kaotik bir yaşam tarzına sahiptirler, çünkü hayatlarında düzeni sağlayamazlar ve aslında, pek de hoşlarına gitmez.

Aşk hayatlarında, dürüst ve olgun ilişkileri severler, pis işler ve saçma tartışmalar olmadan, problemlerden kaçmanın en sevdikleri edebi yolu melankolidir.

Balık yükselen Terazi

Genellikle oldukça esnek ve şekillendirilebilir insanlardır, öyle ki hayatlarının organik olarak diğerlerine bağlı olduğu görülür, temel kararlarını diğerlerinin, açıkça belirtilmiş olsun ya da olmasın, bu durum hakkında ne düşüneceğine dayandırırlar.

Öte yandan, bu onların kendilerini gerçekten faydalı hissetmelerini sağladığı için, diğer insanlarla işbirliği yapmayı seven insanlardır.

Balık yükselen Akrep

Heyecanlı şeylerin tutkunlarıdır, sınırda yaşamayı severler, imkansız durumlar hayal eder ve bunlardan zaferle çıkmayı başarırlar.

Ayrıca büyük manipülatörlerdir, kendilerine yarar sağlayacak kişilerin güvenini kazanmayı bilirler ve bu kişilerin yeteneklerinden veya sahip olduklarından faydalanıp onlardan mümkün olan en iyi şekilde yararlanırlar, ancak bu, o kişiye karşı bir tür yakınlık hissetmedikleri anlamına gelmez.

Balık yükselen Yay

Optimist kişilerdir, her türlü durumda bardağın her zaman yarısının dolu olduğunu görebilirler.

Bilgiyi severler, merakları sınırsızdır, düzenli olarak okurlar ve her zaman bir şüpheleri olduğunda hızlıca araştırırlar, bu doymak bilmeyen merak onları her türlü bağlamda tepki gösterebilen son derece bilge kişiler haline getirmiştir.

Koç yükselenleri

Koç yükselen Oğlak Burcu

Aceleci bir insansın, yavaş gitmekten nefret edersin, günleri hak ettikleri yoğunlukla geçirmeyi seversin, bir öğleden sonra kanepede hiçbir şey yapmadan yatıp geçirebilecek biri değilsin.

Hedeflerinin peşinden ısrarla koşarsın, istediğini elde edene kadar durmazsın, yani herhangi bir şeyle yetinmezsin, aradığın şey tam olarak olmalıdır.

Koç yükselen Akvaryum

Gerçekten tuhaf bir insansın, zekan seni öne çıkarıyor ve diğerlerinden farklı kılıyor, başkalarının hareketlerini önceden tahmin etme yeteneğine sahipsin ve karmaşık durumlar karşısında nasıl davranacağını biliyorsun.

Gündelik yaşamdan biraz uzak yaşıyorsun ve bazen kendi dünyana dalar ve senin gibi olanların sık sık karşılaştığı sorunları unutursun.

Koç yükselen Balık

Çok zengin bir iç dünyaya sahip olman seni tanımlar, düşüncelerin arasında kaybolmayı ve onlarda gezinmeyi seversin.

Öte yandan, hassasiyet en güçlü özelliklerinden biridir, sevdiklerinle empati geliştirebilirsin, bu erdem onlar tarafından çok olumlu değerlendirilir ve sana büyük takdirle tanınır.

Koç yükselen Koç

Son derece dürtüsel ve hırçın bir insansın, oturup hayatın geçip gitmesini izleyemezsin, aksiyonu ve hareketi seviyorsun, zamanın boşa geçmediğini ve onu değerlendirdiğini hissetmek istiyorsun.

Ancak, aynı zamanda seni diğerlerinden ayıran dayanışma duygun da var, her zaman başkalarına yardım etmeye ve karşılığında hiçbir şey beklemeden onların hayatını kolaylaştırmaya hazırsın.

Koç yükselen Boğa

İç huzur hayatını yönetir, hiçbir şeyin seni alt etmesine izin vermezsin, aksine; sabrın erdemi, yılların bilgeliği sana, doğru anı beklersen hedeflerine daha hızlı ulaşabileceğini göstermiştir.

Öte yandan, acılarını ve sıkıntılarını dışa vurmadan sessizlikleri kullanmayı bilen oldukça dışa dönük bir kişisin de.

Koç yükselen İkizler

Monotoni seni içten içe yok eder, sen güçlü duygular yaşamaya ihtiyacı olan bir insansın, zamanın gözlerinin önünden akıp gitmesini beklemek senin için değil, hiç değilse, hayatını yönlendirecek güçlü duygular hissetmeye ihtiyacın var.

Ayrıca, birçok projeye aynı anda dahil olmaktan büyük keyif alırsın, bu yüzden çok yönlü bir insan olarak birçok mesleği kapsayabilecek kapasitedesin.

Koç yükselen Kanser

Gerçekten hassas bir kişi olmanızla tanınıyorsunuz, bu yüzden dışarıdan aldığınız tüm uyarıcılar sizi aşırı derecede etkiliyor, hatta rahatsız edici olabilecek noktaya kadar.

Öte yandan, sevdiklerinize karşı büyük bir empati hissedeceksiniz, bu da en olumlu özelliklerinizden biridir.

Koç yükselen Aslan

Ambitliğin var, dünyada her şeyden çok güç istiyorsun, başarı senin için özel bir motivasyon.

Aşırı hırsın seni tanımlasa da, cömertlik erdemin de var, gücü dürüst bir şekilde, başkalarının umutlarını çiğnemeden ya da elinden geldiğince onlara yardım ederek elde etmek istiyorsun.

Koç yükselen Başak

Sen, güven çevrenin dışındaki insanlarla oldukça çekingen birisin, bu, güven çevrenle ne kadar dışa dönük olduğunla oldukça çelişkili.

Ayrıca, çok barışçıl bir insansın, hiçbir tür şiddeti kabul etmiyorsun.

Koç yükselen Terazi

Başkalarının dikkatini çekebilen bir kişisin, elektriksel kişiliğin seni başkalarının gözünde çok daha ilginç kılıyor, bu şekilde her zaman senin için en iyisini isteyen insanlarla çevrili olacaksın.

Ancak, başkalarının ifadeleri ve görüşleri karşısında çok hassas bir kişisin ve bunlar hayatını güçlü bir şekilde etkileyip bazen yönlendirecek.

Koç yükselen Akrep

Karmaşık ve şüpheci bir kişiliğe sahipsin, içinde yaşadığın dünya seni hayrete düşürüyor ve tamamen kabul edilemez bulduğun bazı yaygın tutumlara karşı tepki gösteriyorsun.

Elbette, sen bir romantiksin, aşkı idealize edilmiş bir şey olarak görüyorsun, bu yüzden sonuna kadar mücadele etmeye değer, pragmatizmden ve uygun ilişkilerden kaçıyorsun.

Koç yükselen Yay

Riske doğal bir çekim hissediyorsun, durumları sınırın ötesine taşımaktan hoşlanıyorsun, çünkü kaybetme olasılığı yüksek durumların ortasında bulunmanın sana verdiği baş dönmesi hissini seviyorsun, bu senin dünyaya her şeye yapabileceğini kanıtlama şeklin.

Kaba bir insan görünümünün arkasında, başkalarının reddetmesinden veya içsel zayıflıklarının ortaya çıkmasından korkan korkak bir yön gizli.

Boğa yükselenleri

Boğa yükselen Oğlak Burcu

Zamanın bir stratejisti, etrafındaki her şeyi kontrol etmeyi sever, hiçbir şeyi şansa ya da kısmete bırakmaz, hayatının her adımını veya her detayını milim milim kontrol etmeyi tercih eder.

Öte yandan, aşk ilişkilerine çok dikkatli yaklaşır, taşkınlığa veya kontrolden çıkmaya yer bırakmaz, ayrıca, her şeyin planladığı gibi gitmesi için her hareketi inatçılıkla gerçekleştirir.

Boğa yükselen Akvaryum

Yapılması gerekenleri söyleyen birinden nefret eden kişi prototipidir, hayatını direktifler olmadan, kendi içgüdülerini takip ederek yaşamayı tercih eder.

Aşk ilişkilerine karşı genellikle ilgisiz bir tutum sergilese de, aslında biraz duygusaldır, ilişkilerin derinliğini hisseder, görünüşte umursamıyormuş gibi davransa da.

Boğa yükselen Balık

Bu yükselenle doğan kişiler genellikle çok meraklı olurlar ve her türlü soruyu sorarlar, yani her şeyi bilmek için sonsuz bir arzuları vardır.

Aşk ilişkilerine büyük çaba sarf ederler, böylece onların etrafında hayati bir direk inşa ederler.

Boğa yükselen Koç

Rasyonel bir insan değilsin, tam tersine, senin yaptığın şey kalbinle düşünmek ve onun beynine gönderdiği dürtülerle kendini kaptırmaktır.

Rutinden nefret edersin, bu seni boğan ve kişisel olarak kendini tıkanmış hissetmene neden olan bir şeydir.

Boğa yükselen Boğa

Sen azimlisin, değişime dirençlisin, sadık ve iyi kalplisin, ama oldukça katısın.

Çok güçlü bir iradeye sahipsin, asla pes etmezsin, hedef senin için özellikle yararlı olmasa bile.

Boğa yükselen İkizler

Boğa burcu olmasına rağmen, genellikle oldukça sakin bir burç olarak bilinse de, sen gerçekten sinirli bir insansın, ne kadar yönetilebilir bir durumda olursa olsun, aşırı bir şekilde endişelenmene neden olacak bir şey bulacaksın.

Öte yandan, gerçekten de proaktif bir insansın, bir şeyler yapmayı seviyorsun, çünkü bu, sinirlerini yatıştırmanın bildiğin tek gerçek yoludur, eğer hareketsiz kalırsan dünya üzerine çökmeye başlayacak.

Boğa yükselen Kanser

Sen, geleneksel olan şeylere temel bir önem veren, şeylerin değişebileceği fikrinden nefret eden, rutinin hayatının her gününde izlenecek yolu belirlediği türden bir bireysin.

Güvenliğe büyük bir eğilim duyuyorsun, belirsizlik seni son derece rahatsız ediyor, öyle ki, ayaklarının altında hiçbir yerde sarsılmayan, tamamen kesinliklerle dolu bir zemin olduğunu bilerek yaşamayı tercih ediyorsun.

Boğa yükselen Aslan

En önemli erdemlerinden biri, genç yaşından itibaren önceliklerinin farkında olman ve hayatını bu doğrultuda şekillendirmenle ilgili olan kararlılığındır.

Ayrıca, hem insanlara hem de ideallerine karşı gösterdiğin efsanevi sadakatle de diğerlerinden ayrılırsın, bu şekilde inançların kişiliğinin temel taşlarından birini oluşturur.

Boğa yükselen Başak

Başlıca sorunlarından biri, küçük problemler tarafından tetiklenen anksiyete ile ilgilidir.

Gerçekten içine kapanık bir insansın, duygularını açık bir şekilde ifade etmekte zorlanıyorsun, onlar hakkında konuşmakta çok zorlanıyorsun.

Sürekli anksiyete, güvenliği aramana ve onu her ne pahasına olursa olsun korumaya çalışmana neden olur.

Boğa yükselen Terazi

Kimseye bağımlı olmayı sevmezsin, hayatını kendi yöntemlerinle, herhangi bir bağ olmaksızın düzenlemeyi tercih edersin, öyle ki bağımsız kelimesi sana gerçekten kısa gelir.

Bu yüzden, genellikle kaderlerini incelikle yönetebileceğin ve kimsenin hayatını kontrol etmediğini, aksine, senin başkalarının hayatını yönetebileceğini hissedebileceğin kişilerle çevrili olmayı tercih edersin.

Boğa yükselen Akrep

Kuşkusuz, bu yükselen burçla doğan kişiler, genellikle çok çekici bir kişiliğe sahiptir ve incelikle başkalarının hayatını büyük ölçüde etkilerler.

Öte yandan, aynı zamanda çok neşeli insanlar olma eğilimindedirler, onlarla hoş zaman geçirmek ve sıkıntının bizi ziyaret etmediği saatler boyunca eğlenmek keyiflidir.

Boğa yükselen Yay

Toplumun dışında hisseden tipik bir kişidir, bu durum iyi ve samimi kişisel ilişkiler kuramadığı için değil, farklı ve yanlış anlaşıldığını hissettiği içindir.

Her türlü hayvana karşı güçlü bir çekim hissederler, bu yüzden yanında yüzlerce farklı türde hayvanın olmasını hayal eder, bunun onu mutlu edecek tek şey olduğunun farkındadır.

İkizler yükselenleri

İkizler yükselen Oğlak Burcu

Seni tanımlayan şey azimdir. Pes etmek senin kelime dağarcığında yer almaz, çok asil hedeflerin var, çünkü doğru yolda olduğunu anlıyorsun ve sadece onu takip etmenin sonunda oraya varacağını biliyorsun.

Bir diğer özelliğin, yukarıdakilerle ilişkili olmasına rağmen, prensiplerine ve hedeflerine ne kadar sıkı tutunduğundur, kötü zamanlarda bile onlar senin için her zaman bir öncelik olur.

İkizler yükselen Akvaryum

Kültüre, öğrenime ve düşünceye son derece odaklanmış bir insansın, çalışma ve analiz için olağanüstü yeteneklere sahipsin, bu yüzden yaptığın her türlü entelektüel faaliyette her zaman öne çıkacaksın.

Duygularını ve çevrendeki insanların duygularını koruma çabası içindesin, bu koruma eğilimi seni gerçekten muhafazakar bir insan haline getirecek noktaya ulaşıyor.

İkizler yükselen Balık

Bu iki özel işaretin birleşimi, büyük bir hayal gücüne ve gerçekliği algılama kapasitesine sahip bireyler ortaya çıkarır.

Zayıf görünseler de, zorluklar karşısında güçlenmelerini sağlayan bir güç gizlerler, bu erdem nedeniyle sevdikleri tarafından çok değerlidirler.

İkizler yükselen Koç

Bu işaretin Koç yükseleni ile birleşimi, büyük bir canlılığa sahip, dünyayı sorunsuz bir şekilde fethetmeye hazır insanlar yaratır.

Çok zeki olmaktan ziyade, bu kombinasyona sahip kişiler büyük bir zihinsel çevikliğe sahiptirler, böylece çok çeşitli durumlarda rahatlıkla hareket edebilirler.

İkizler yükselen Boğa

Kendi iç dünyalarına son derece dalmış insanlardır, bu dünyadan çok sık çıkmazlar, öyle ki bazen gerçeklikten o kadar koparlar ki, kendilerini gerçekliğin dışında bulurlar.

Öte yandan, çelişkili görünse de, bu insanlar istikrarı severler, hatta özgür hissetmek için buna ihtiyaç duyarlar.

İkizler yükselen İkizler

Son derece dışa dönükler ve duygularını herkese karşı açık ve şeffaf bir şekilde ifade etme özelliği ile tanınırlar, senin için tabu olan çok az konu vardır.

Ayrıca her zaman büyüleyici bir sevinç ifade etme özelliğinle tanınırsın, herkesin yanında olmasını istediği kişi prototipisin.

İkizler yükselen Kanser

Yüksek bir uyum yeteneğine sahipsin çünkü her türlü duruma, ne tür olursa olsun, uyum sağlayabiliyorsun, direnç kapasiten gerçekten güçlü.

Diğer yandan, evle ilgili her şeyi seven bir kişisin, bu yüzden mümkün olduğunca sürekli kendi kalesinde olmayı tercih ediyorsun.

İkizler yükselen Aslan

Hayatın tadını olabildiğince çıkaran bir kişi prototipisin, öyle ki kafanda yer edinen endişeler azdır, aksine sadece büyük boyuttaki endişeler seni rahatsız edebilir.

Gerçekten sıkılmak zor olduğun bir kişi türüsün, tüm sevdiklerin komik yönünü bayılıyor.

İkizler yükselen Başak

Çok metodiksin, her şeyi kontrol etmeyi seviyorsun, hayatın sadece tüm değişkenleri kontrol edebildiğinde anlam ifade ettiğini hissediyorsun.

Yine de, gerçekten meraklı bir insan olmaya devam ediyorsun, özellikle kişisel ilişkilerle ilgili her şeyde, merakını daima huzurundan bir parça bile riske atmadan doyurmayı ve deneyimlemeyi, tanımayı çok seviyorsun.

İkizler yükselen Terazi

Mükemmel bir şekilde dengeyi koruyabiliyor ve rutini seviyorsun, değişiklikler seni göründüğü kadar rahatsız etmiyor çünkü her türlü zorluğun üstesinden gelmek ve sakinliği korumak için bir yeteneğe sahipsin.

Ayrıca çok arkadaş canlısı bir insansın ve kelime kullanımı ve bedensel ifadelerdeki ustalığın sayesinde neredeyse herkesle iyi anlaşma yeteneğine sahipsin.

İkizler yükselen Akrep

Her şeyin köküne inmeyi seven bir insansın, hayata büyük bir derinlikle yaklaşıp herhangi bir konunun dibine varırsın, yüzeyselliği sevmezsin çünkü adımlarını sağlamlaştırmak için yararlı olmadığını düşünürsün.

Kültüre her şeyden çok ilgi duyarsın, çünkü bunun seni diğerleriyle daha iyi bir etkileşime geçirebilecek olanaklarla dolu bir silah olduğunu anlarsın.

İkizler yükselen Yay

Her zaman en iyi fırsatları tespit etme konusunda kendini gösteriyorsun, her zaman trende zamanında yerini alıyor ve hayatın sana sunabileceği her taze nefes fırsatını değerlendiriyorsun.

Ancak aşk açısından bakıldığında, aynı anda sadece bir ilişkiyi sürdürmekte büyük zorluklar yaşıyorsun çünkü birden fazla ilişkiyi eş zamanlı olarak sürdürmeyi seviyorsun, ayrıca aşık olmak konusunda son derece kolaysın.

Kanser yükselenleri

Kanser yükselen Oğlak Burcu

Burcunla yükselen burcun arasındaki karşıtlık nedeniyle, akıl ile kalp arasında sürekli bir çatışma yaşayacak ve bu, günlük yaşamını derinden etkileyecek.

Değişikliklerden daha az hoşlanan bir şey yok, rutini seviyorsun, onun içinde yaşamayı ve derinliklerine dalmayı tercih ediyorsun, sen alışkanlıkların hayvanısın ve değişim senin için bir sapma anlamına geliyor.

Kanser yükselen Akvaryum

Kolayca göz ardı edilebilecek bir tip değilsin, dikkat çekmeyi ve herkesin ilgisinin merkezinde olmayı seviyorsun, ancak, buna rağmen, kimse senin egosantrik biri olduğunu söylemeye cesaret edemez.

Kuralları ve belirlenmiş dogmaları yıkan her şeye özel bir bağlılık duyuyorsun, kendini adaletsizliklere karşı koyan, isyankar biri olarak görüyor ve daha iyi bir yarın hayal ediyorsun.

Kanser yükselen Balık

Senin alanın bilimler, ancak her zaman kamu hizmetiyle bağlantılı, çünkü her zaman topluluğu düşünen kolektif bir zihniyete sahipsin.

Ayrıca, sana gizemli bir karakter kazandıran ve diğerlerini kendine çeken bir misticizmle de karakterizedir.

Kanser yükselen Koç

Sen, dışa dönük ve samimi bir kişi olarak tanınıyorsun, sevdiklerin bu erdemleri derinden değerlendiriyor ve seni zor zamanlarda güvenilecek biri olarak görüyorlar.

Diğerlerinin zayıflıklarını tanımlayabilme yeteneğine sahipsin ve bu, sana diğerlerine yaklaşmak için stratejik bir avantaj sağlıyor.

Kanser yükselen Boğa

Çok evcimen bir insansın, evin nimetlerinden zevk alıyorsun, bu yüzden kendi evinde tamamen vazgeçilmezsin, büyük ihtimalle aileni bir arada tutan yapıştırıcı sensin.

Her zaman ayakları yere basan bir hayalperest olarak tanındın, ilkelere sahip bir insan olarak günümüzün çelişkilerini yönetmeyi biliyorsun.

Kanser yükselen İkizler

Neşeli bir insan olduğunuz, günlük yaşamın tadını çıkardığınız ve zamanın geçişini bir kusur değil, bir erdem olarak gördüğünüz, nostaljiyi bir zayıflık değil, bir güç olarak gördüğünüz karakterizesiniz.

Bu şekilde, kişiliğiniz sayesinde, gençlerle ve aynı zamanda çocuklarla daha yoğun bir bağ kurabilir ve onlarla çok daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Kanser yükselen Kanser

Her zaman başkalarına çok şey veren biri oldun, bu da seni samimi, cömert ve çok çalışkan biri olarak gören sevdiklerin tarafından çok takdir edildi.

Öte yandan, büyük bir bilgeliğe sahipsin, herkesin tavsiye almak için başvurduğu tipik bir kişisin, çünkü kolay ifadenle insanlara hayatlarını yeniden yönlendirmeleri için yardımcı olabiliyorsun.

Kanser yükselen Aslan

Güneş işaretin ve yükselen işaretin, güneş ile ay arasında mükemmel bir kombinasyon oluşturur, bu da sana çelişkilerle dolu olsa da kayalık ve manyetik bir kişilik verir.

Kişisel ilişkilerine çok dikkat eden birisin, onları önemsiyorsun ve her zaman en azından bir miktar karşılıklılık bekliyorsun, aynı muameleyi görememenin belli bir hayal kırıklığı yaratması, üretken bulmadığın ilişkileri elenmeni sağlıyor.

Kanser yükselen Başak

Bu iki burcun hizalanması seni akıllı bir insan yapıyor ve bunu biliyorsun, ve bu özelliği sık sık sevdiklerinin sevgisini ve dostluğunu kazanmak için kullanıyorsun.

Öte yandan, içe dönük bir insansın, dolayısıyla her zaman düşüncelerini ve duygularını kendine saklıyorsun.

Kanser yükselen Terazi

Şefkat, senin ana erdemlerinden biridir, bunun yanı sıra terazi burcunun sana sağladığı denge de zamanla eklenecektir, dolayısıyla hem sevimli hem de dengeli bir insan olup, hayatlarında istikrarı temel bir değer olarak gören herkesin dikkatini çekebilecek kapasitedesin.

Ayrıca, idealize edilmiş bir aşk görüşüne sahip olman, güçlü ahlaki prensiplerin seni dürüstlüğe dayalı sağlam ilişkiler kurmaya yönlendirir.

Kanser yükselen Akrep

Hedeflerinin peşinden azimle koşarsın, istediğini elde edene kadar durmazsın, karşına çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelirsin, süreklilik senin bayrağındır.

Buna, doğuştan gelen bir hayatta kalma içgüdüsünün eklenmesi gerekiyor ki bu, ne kadar zor olursa olsun her türlü duruma dayanmanı sağlar, her zaman sınır durumlarını çöküşe uğramadan idare etmenin bir yolunu bulabilirsin.

Kanser yükselen Yay

Oldukça neşeli bir yaşam tarzı benimsediğin biliniyor, sorunların günlük yaşantını gölgelemesine izin vermiyor ve problemleri çözebilirsin veya çözemezsin, her zaman dünyaya iyi yüzünü gösteriyorsun.

Ayrıca, hayatın sana sunduğu fırsatları kimse gibi değerlendiriyorsun, öyle ki, birçok kişi problemler görürken, sen her zaman faydalanılacak fırsatlar görüyorsun.

Aslan yükselenleri

Aslan yükselen Oğlak Burcu

Gizli kişiliklerdir, az konuşurlar ve hava atmaktan hoşlanmazlar, ancak onları insanlar arasında öne çıkaran özelliklere sahiptirler.

Yaptıkları her şey iyi düşünülmüştür, nadiren dürtüyle hareket ederler, aslında, fikirlerini çok iyi düzenlemeyi ve organize etmeyi severler.

Yüksek özsaygıya sahip kişilerdir, ancak bencillik veya benmerkezciliğe varmadan, aslında, her zaman yardım etmeye hazırdırlar.

Ara sıra melankolik ve nostaljik hissederler.

Aslan yükselen Akvaryum

Büyük fikirlere sahip olmalarıyla karakterizedirler, bu fikirlerin çoğunu az insan anlayabilir, ancak bu onları durdurmaz ve hayallerini gerçekleştirmek için çareler bulurlar.

Uyumlu insanlardır, arkadaş edinmek onlar için çok kolaydır ve sınıf, zevkler vb. ne olursa olsun onlarla özdeşleşebilirler.

Orijinalliği, özgürlüğü ve neşeyi sevenlerdir, her ne kadar bazen melankoli onları sarsa da.

Aslan yükselen Balık

Uysal ve hassas insanlardır. İyilik yapmayı severler ve kime yaptıklarına bakmazlar, çünkü çok iyiliksever ve cömertlerdir, hatta kendi ihtiyaçlarını göz ardı edecek kadar.

Çok romantiklerdir, bu yüzden kolayca hayallere kapılırlar, kolayca ortaya çıkan başka bir duygu da öfkedir, çünkü çevrelerindeki insanların yaptıkları onları çok etkileyebilir.

Aslan yükselen Koç

Birçok büyük Leo liderinin Yengeç yükseleni vardır, çünkü karşılarına çıkan durumları büyük bir sorumluluk ve tutkuyla ele almayı seven kişilerdir, kontrolü ele almayı severler, çünkü her şeyi iyi yapacaklarına güvenirler, bir diğer mesele ise emir almaktan pek hoşlanmazlar.

Öte yandan, çok cesur ve korkusuz insanlardır, her zaman sürekli hareket halindedirler, bir Leo'nun Yengeç yükseleni bir hedef belirlediğinde, amaçlarına ulaşana kadar azimle çalışır.

Aşk vermeyi, arkadaşlıkları geliştirmeyi severler ve aslında biraz kıskançtırlar.

Aslan yükselen Boğa

Çoğu zaman motive edilmeye ihtiyaç duyarlar, çünkü genellikle kendi ritimlerine sahiptirler ki bu bazen çok hızlı olmayabilir; ama bir kere ivme kazandıklarında onları durduracak kimse yoktur.

Genellikle biraz sahiplenici olurlar, hem maddi varlıklar hem de kişisel ilişkiler açısından.

Vurgulanması gereken bir diğer nokta, kafalarına bir fikir yerleştiğinde, çok inatçı ve dik kafalı oldukları için aksini ikna etmek çok zordur.

Aslan yükselen İkizler

Bir Leo kişisi her zaman partinin ruhu olmak ister, eğer yükseleni İkizler ise, bu açıkça daha da belirginleşir.

Çok konuşmayı, yeni insanlarla tanışmayı, yeni şeyler öğrenmeyi seviyorlar ve asla durmak bilmiyorlar, sürekli hareket halinde olmaya ihtiyaç duyuyorlar, ve en iyi yanı, karakterlerini tanımlayan coşkuyu başkalarına bulaştırmayı çok seviyorlar.

Kötü bir yanları, başladıkları şeyleri her zaman bitirmemeleridir, çünkü uzun süre aynı şeyleri yapmaktan sıkılırlar, bu yüzden motive edilmeye ihtiyaç duyarlar.

Aslan yükselen Kanser

Şımartılmayı ve dikkate alınmayı çok severler, bu kişilerin çok özel bir özelliği ise büyük bir empati yeteneği geliştirmeleri ve ihtiyacı olan birine kendi sahip olduklarından vazgeçebilecek kadar duyarlı insanlar olmalarıdır.

Çoğu zaman uysal ve korkak olurlar, bu yüzden evde vakit geçirmeyi çok severler.

Aslan yükselen Aslan

Çok belirgin karaktere ve güçlü liderlik özelliklerine sahip kişilerdir, işlerin doğru yapılmasını sever ve kontrolü ele almayı tercih ederler, çünkü kararlarına ve kendilerine güvenirler.

İkiyüzlülüğe tahammülleri yoktur, çünkü her zaman doğruyu söylemeyi tercih ederler, kin tutmaya meyillidirler çünkü kendilerine yapılan herhangi bir şeyi affetmekte zorlanırlar.

Aslan yükselen Başak

Utangaç, içe dönük ve çok mütevazı kişilerdir, kendilerine güvenmekte zorlanırlar.

Büyük bir kalbe sahip olmalarıyla tanınırlar, dolu dolu iyilik ve cömertlikle, her zaman başkalarına yardım etmeye hazırdırlar, ancak bunun gösteriş yapılmasına gerek yoktur.

Ayrıca çok mükemmeliyetçi ve biraz katıdırlar, bu yüzden bazen bir partnerle ilişki kurmakta zorlanırlar.

Aslan yükselen Terazi

Bazı durumlarda duygularına kapılarak dürtüsel hareket eden, nadiren hayır diyebilen kişilerdir, bu bazen bir problem olabilir.

Çok dost canlısı, empatik ve karizmatiklerdir. Her zaman yardım etmeye hazırdırlar ve çok sayıda insanla tanışmayı severler.

Aslan yükselen Akrep

Akrep yükselen kişiler ara noktalardan hoşlanmazlar, yani ya bir şey vardır ya da yoktur, ve bunu hayatlarının her alanında uygularlar.

Onlarla başa çıkmak kolay değildir, çünkü genellikle güçlü bir karaktere sahiptirler ve çoğu zaman, uzun süredir tanısalar bile, insanlara tam anlamıyla açılmazlar.

Bu kişilerin bir diğer özelliği ise gizemi çok iyi yönetmeleridir, bu yüzden tamamen öngörülemezlerdir.

Aslan yükselen Yay

Bu kişilerin bir yeri yok, sakin kalmaktan hoşlanmıyorlar, tek bir dakika bile, bu da onları proaktif ve çok hevesli yapıyor.

Bağımsız insanlardan bahsediyoruz, istediklerini elde etmek için mücadele eden.

Başkalarını güldürmekten keyif alırlar ve kalabalığın önünde öne çıkmaktan hoşlanırlar; çoğu zaman herkese hoş görünmek istediklerinden, yerine getiremeyecekleri sözler verirler.

Özgür hissetmeyi çok severler, bu yüzden birçok kez duygusal olarak bağlanmakta zorlanırlar.

Başak yükselenleri

Başak yükselen Oğlak Burcu

Bu kişiler her şeyi çok ciddiye alıyorlar, bu yüzden olayları nasıl yorumladıklarına dikkat etmeliler.

İçe dönük, sessiz ve utangaç insanlardır, bazen kişisel ilişkiler kurmakta zorlanırlar.

Büyük bir zekaya sahiptirler ve büyük fikirlere sahip olmaları, risk almayı sevmeleri ve planlarını hayata geçirmeleriyle öne çıkarlar.

Sakin, sabırlıdırlar ve bazen diğer insanlar için çok sıkıcı olabilirler.

Başak yükselen Akvaryum

Inatçı ve dik kafalı insanlardan bahsedildiğinde, virgo ascendente acuario bunu yapar, çünkü işleri kendi ritimlerine göre, istedikleri zaman ve istedikleri şekilde yapmayı severler.

Ancak bu, onların itici olduğu anlamına gelmez, aksine, karizmaya, neşeye ve sevgiye sahiptirler, ve ayrıca ailelerine ve yakın arkadaş gruplarına çok sadıktırlar.

Özgürlüğü ve bağımsızlığı sevenlerdir, bu yüzden eş ararken, kendi alanlarına ve yalnız zamanlarına saygı duyabilecek birini tercih ederler.

Başak yükselen Balık

Genellikle, her şeyi çok ciddiye alırlar ve başkalarının sorunlarının kendilerini doğrudan etkilemesine izin verirler, bu da onların huzur ve sakinliklerini kaybetmelerine neden olur.

Başkalarının görüşlerine çok bağımlıdırlar ve bazen diğer insanlara karşı çok anlayışlı olurlar. Büyük bir merhametli kalbe sahiptirler, çok hassas ve duygusaldırlar.

Hayal kurmayı çok severler, bu yüzden bazen gerçeklikle temas kurmakta zorlanırlar.

Başak yükselen Koç

Bu kişiler, olumlu bir şekilde insanlar arasında öne çıkmaktan hoşlanırlar, bu yüzden işleri iyi yapmak için çabalarlar, çok konuşmayı ve etkili bir şekilde iletişim kurmayı severler.

Çok dürüst olmalarıyla tanınırlar, bu yüzden her zaman gerçekleri taşıyabilecek arkadaşlar ararlar.

Çok zekidirler ve çok şey öğrenmeyi severler, bu yüzden onları kandırmak hiç de kolay değildir.

Başak yükselen Boğa

Yükseleni Boğa olan Başaklar, genellikle biraz cimri olabilirler ve sadece gerçekten gerekli olduğunu düşündükleri şeyler için para harcarlar.

Çok tanımlanmış bir kişilikleri vardır ve ne istediklerini ve nasıl istediklerini bilirler, çok konuşmalarıyla tanınmazlar ama her zaman hareket halindedirler.

Bu Başakların çoğu zaman güvensizliği ele geçirir, bu yüzden onları ikna etmek bazen o kadar basit olmayabilir.

Başak yükselen İkizler

Bu kişiler her şeyi hemen istiyor, yani, spor salonuna başladıklarında hayallerindeki vücuda ilk haftadan itibaren ulaşmayı bekliyorlar, diyebiliriz ki sabır onların en iyi dostu değil.

Rutini kaldıramazlar, bu yüzden her zaman farklı aktiviteler arayışında olup, her gün birçok şey öğrenmek isterler, ayrıca büyük bir zekaya sahiptirler.

Sürekli hareket halinde olmayı severler, uzun süre sakin kalamayacakları görünüyor.

Başak yükselen Kanser

Diğer başaklardan farklı olarak, yükseleni yengeç olanlar en çok konuşmayı sevenlerdir, bu yüzden çok konuşkan oldukları söylenebilir.

Büyük bir iyilik duygusuna sahipler ve her zaman yardım etmeye hazırdırlar.

Aile hayatını ve evde olmayı severler, ailelerinin ve sevdiklerinin istikrarı için endişelenirler, bu yüzden koruyucu olarak kabul edilirler.

Tradicionesleri korumak ve nereye giderlerse gitsinler onları yanlarında taşımak için çaba sarf ederler. Ayrıca çok hassas olabilirler.

Başak yükselen Aslan

Bu kişilerin biraz sert bir karaktere ve çok iyi tanımlanmış, dürüstlük ile karakterize edilen bir kişiliğe sahip olmaları mantıklıdır.

Kolayca yetinmezler, her zaman büyük hedefleri vardır ve çok kararlıdırlar, çünkü her zaman ne istediklerini bilirler.

Dikkat çekmeyi, diğer insanlara yardım etmeyi ve her şeyi düzenlemeyi severler, çünkü patron olmayı çok severler.

Başak yükselen Başak

Bu, dürtülerle hareket etmekten hoşlanmayan, harekete geçmeden önce artıları ve eksileri iyice analiz etmeyi tercih eden saf bir başaktır.

İşleri doğru yapmak için takıntılı, sistemli, metotlu ve her zaman o kadar spontane olmayan, işleri olabildiğince kelimesi kelimesine ve maksimum organizasyonla yapmayı seven biridir.

Sabit, insanlara hizmet etmeyi seven, ancak biraz entrika da barındıran ve nostaljik hissedebilen biridir.

Başak yükselen Terazi

Bu yükselen burca sahip başaklar, etraflarında birçok insan olmasından hoşlanırlar, ancak sorunlar ve çatışmalar olmadığı sürece, çünkü bu onların kaçındığı bir şeydir.

Aksine, işleri barışçıl ve mantıklı bir şekilde çözmeyi severler, iletişimin gücüne inanırlar.

Öte yandan, çok duygusaldırlar, başkalarından duygusal destek almayı severler ve her zaman sevdiklerine bakmayı önemserler.

Başak yükselen Akrep

Bunlar, içlerine çok kapanan ve bunu yapmaktan keyif alan insanlardır, çok azı başkalarına tamamen açılır.

Ayrıca çok sistemli ve metodiklerdir, gözleri kapalı güvenebilirsiniz onlara.

Çok zeki, analitik ve düzenli oldukları için öne çıkarlar; ayrıca yaptıkları şeylerde süreklidirler.

Çoğu zaman kendilerine o kadar kapanırlar ki, istemeden bencil ve sahiplenici olurlar.

Başak yükselen Yay

Çok iyimser, hevesli ve özellikle güvenilir insanlardır, çünkü kötülükten yoksundurlar, bu da çoğu zaman aleyhlerine işler çünkü diğer insanların kötü yanlarını görmekte zorlanırlar.

Sınırlarını zorlamayı severler ve başka birinin belirli bir amacı başaramayacaklarını söylemesine izin vermezler, ayrıca birkaç şeyi aynı anda yapmayı severler.

Terazi yükselenleri

Terazi yükselen Oğlak Burcu

Büyük hedefleri olan insanlardır, bunları kendi imkanlarıyla gerçekleştirmek isterler çünkü bu, her şeyi kontrol altında tutma şekilleridir.

Zekidirler, çok mantıklı, soğuk, mükemmeliyetçi, ciddi ve biraz mesafeli olsalar da, arkadaşlar ve sevdikleriyle etkileşimde daha açık olabilirler.

Ayrıca sarkazmı çok iyi kullanırlar, uzlaşmacıdırlar ve uyumlu ortamları severler.

Terazi yükselen Akvaryum

Bu kişiler, kişiliklerinin son derece ilgi çekici olmasıyla karakterize edilirler, öyle ki, derinlemesine tanınmaları zordur.

Yine de, çevrelerindeki insanlar tarafından genellikle sevilirler çünkü sempati ve neşe sergilerler.

Bir ilişkide yerleşmek onlar için oldukça zordur, ancak duygusal yönü çok iyi yönetirler ve arkadaşlıkları değerlendirirler.

Özgürlüğü seven, çekici, neşeli ve bağımsızlıklarının tadını çıkaran kişilerdir.

Terazi yükselen Balık

Çok hassas ve sakin insanlardır, spiritüel ve mistik şeylere karşı bir çekim hissederler.

Karar almakta çok zorlanırlar, bu yüzden çoğu zaman üçüncü şahısların etkisine ihtiyaç duyarlar.

İyiliksever, cömert, duygusal ve hatta gizemli olabilirler, bir anda ruh halleri değişebilir.

Terazi yükselen Koç

Bunlar, her yaptıkları şeyde mükemmelliği yakalamak için sürekli bir arayış içinde olan, işlerini büyük bir sorumluluk ve taahhüt ile üstlenen kişilerdir.

Çoğu zaman yalnızlıktan keyif alsalar da, bazı durumlarda sosyal yaşamı ve insanlarla paylaşmayı çok severler.

İşleri söyleme şekilleri çok doğrudan olduğu için bazen herkes tarafından sevilmeyi başaramazlar, ancak onları tanıma fırsatı bulanlar, saygılı, uyumlu ve çok duygusal biri olduğunu bilirler.

Sanatsal etkinlikleri ve yeni projelere girişmeyi severler.

Terazi yükselen Boğa

Büyük bir tutkuyla hareket eden ve konfor alanlarında kalmayı seven kişilerden bahsediyoruz.

Çekici, hoş ve duyusal kişilerdir; büyük bir çekim gücüne sahiptirler.

Son derece zeki ve entelektüel ilgiye sahip olan bu kişiler, estetik anlayışı yüksek olduğundan genellikle çok düzenli ve sunumları iyi olur.

Adaletsizlikten nefret eden kişilerdir ve bir adaletsizlikle karşılaştıklarında ona karşı çıkmaktan çekinmezler, sevdiklerine karşı sadık ve vefalı olmalarıyla tanınırlar.

Ve duyguları söz konusu olduğunda, çoğu zaman onlara mantıklı bir açıklama getirmeye çalışır ve onların ortaya çıkmasına izin vermezler.

Terazi yükselen İkizler

Bu yükselen işaretiyle doğan İkizler burcunun en önemli özelliği, büyük iletişimciler olmalarıdır; dünyada en çok konuşmayı severler.

Neşeli, sempatik, hoş, adil ve uzlaşmacı insanlardır, sorunları sevmezler ve uyumlu ortamları tercih ederler, buna rağmen herkese iyi gelmeyebilirler, çünkü mizah anlayışları her zaman iyi karşılanmaz.

Bir konuyu sonlandırabilmek için başkalarından destek almaları gerekmektedir, çünkü sık sık kararsızlık onları ele geçirir.

Terazi yükselen Kanser

Kontrolü ellerinde tutmayı seven ve yaratıcılıklarını dayatmaktan hoşlanan kişilerdir, tutkulu olmalarıyla tanınırlar, ancak bu durumun kendilerine karşı dönmemesine dikkat etmelidirler.

Bazen mizahları o kadar uysal değildir ve belirli bir gizem tutkusu nedeniyle derinlemesine tanınmaları kolay değildir, ancak bu, bir şekilde çevrelerinden korunmak amacıyla yapılır.

Bu kişiler idealist, yaratıcı ve biraz kaprislidir, onları kızdırmamak gerekir çünkü intikam almak istemeleri çok olasıdır.

Terazi yükselen Aslan

Biraz kendini beğenmiş kişilerdir ve başkalarının onayına ihtiyaç duyarlar, bu yüzden çoğu zaman tamamen bağımsız olmakta zorlanırlar.

Bazen kibirli görünebilirler, bu yüzden pek çok yeni arkadaş edinemezler, ama sahip oldukları arkadaşlar onların hoş ve tatlı insanlar olduğunu bilirler.

Gurur çoğu zaman onları ele geçirir, öyle ki bencil olabilirler, ancak diğer yandan ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazırdırlar.

Çok iyi zevklere sahip kişilerdir, estetiğe ve görünüşe çok önem verirler, çok derin değillerdir, duygularıyla ilgilenmezler, genellikle narsist varlıklar olabilirler.

Terazi yükselen Başak

Başlangıçta insanlara karşı oldukları gibi davranmazlar, sadece güvendiklerinde açılırlar.

Rezerve kişiliklerdir, rutinlerini korumayı severler, öyle ki bir şey değişirse kendilerini şaşkın hissederler.

İyi iletişimcilerdir, kişilerarası ilişkilerine çok özen gösterirler, çünkü duygusal olarak incinmekten korkarlar.

Ruhani varlıklardır, kendi alanlarını ve özerkliklerini severler.

Terazi yükselen Terazi

Bu, Terazi burcunun tam anlamıyla temsilcileridir, birçok şeyde başarılı olabilseler de bütünsel oldukları söylenebilir.

Mümkün olduğunca tarafsızlar ve çoğu zaman karar alırken önce bir başkasına danışmaları gerekiyor.

Diğer yandan, hoş, sempatik ve çekiciler, diğer insanlarla çok iyi anlaşırlar, çünkü bunun için çaba gösterirler.

Barış ve uyum severler, bu yüzden çatışmalardan kaçınmak için genellikle görüşlerini ifade etmezler.

Terazi yükselen Akrep

Duygusal olarak zekidirler ve insanların nasıl davranılmasını istediklerini bilirler.

İlişkilerinde bağlı kişilerdir, her şeyin barış ve uyum içinde akması için bir denge ararlar.

Çevrelerinde yer alacak kişileri seçerken çok seçicidirler.

Duyguları bazen faydalı olabilir, yani an ve koşullara göre hareket ederler, bu da bazen onların ikiyüzlü olarak görünmelerine neden olabilir.

Aile üyeleri ve arkadaşları ile ilişki kurmayı severler ve onların varlıklarına minnettar olmaları gerektiğine inanırlar.

Terazi yükselen Yay

Sürekli olarak aşk ve arkadaşlık arayışı içinde olan kişilerdir, çünkü yalnız kalmaktan korkarlar, bu yüzden yeni insanları derinlemesine tanımaktan hoşlanırlar.

Yeni şeyler öğrenmeyi de severler, çünkü entelektüel yönüne büyük değer verirler.

Çok dürüst veya doğrudan olmasalar da, bu pek çok soruna neden olmaz, yani her şeye daha nötr bir bakış açısı tercih ederler.

Arkadaşlarına ve ailelerine karşı iyiliksever, cömert ve hoşgörülüdürler.

Akrep yükselenleri

Akrep yükselen Oğlak Burcu

Diğer insanlara kolay kolay güvenmezler ve planlarını yaparken, bunları gizli tutmayı tercih eder ve ancak gerçekleştiklerinde açığa çıkarırlar.

Yaralandıklarında kolay kolay unutmazlar, yani biraz kin tutarlar.

İstedikleri her şey için sürekli mücadele eder ve çalışırlar, çok istikrarlı ve azimli olduklarıyla tanınırlar.

Duygusal yönlerini açığa vurmasalar da, sevdiklerine karşı çok sadık ve sevgi dolu insanlardır.

Akrep yükselen Akvaryum

Yenilikçidirler, dikkat çekmeyi severler ve her şeyi kendi yöntemleriyle yaparlar ve genellikle tüm kalıpları tamamen yıkarlar.

Araştırmayı, icat etmeyi ve yaratmayı severler, çünkü farklı şeylerin hayranlarıdırlar.

Rutin ve geleneksel olan, onların çok dikkatini çeken bir şey değildir.

Mıknatıs gibi insanlardır, çok sevilirler, çok dost canlısı, neşeli ve hoşturlar.

Sezgi yeteneklerine sahiptirler ve ayrıca kalplerinin sesine çok kulak verirler.

Akrep yükselen Balık

Onlar nazik, karizmatik, hassas ve çok romantik insanlardır, eski aşkın iyiliklerinden ve yoğun tutkulardan hoşlanırlar.

Ancak, genellikle çok ifade güçleri yoktur, her şeyi tam ölçüde yaparlar.

Çok çalışmayı severler, ancak bunu genellikle yalnız yapmayı tercih ederler, çünkü büyük yaratıcılıklarına güvenirler ve bu yaratıcılığın sorgulanmasını istemezler.

Gizemle sarılı her şey onların ilgisini çeker, çok maneviyatçıdırlar.

Akrep yükselen Koç

Bu yükselen işareti olan akreplerin en belirgin özelliklerinden biri samimiyet ve açık sözlülüktür, filtresiz gibi görünürler ve bazen ne söyleyeceklerini çok iyi düşünmezler, bu yüzden bazen bazı sorunlara düşebilirler.

Huzursuzdurlar, sürekli hareket halinde olmak zorundadırlar, çünkü kolayca sabırsızlanır ve sıkılırlar, bu yüzden çoğu zaman hedeflerini tam olarak gerçekleştiremezler.

Güçlü bir karakterleri ve çok belirgin ve hakim bir kişilikleri vardır.

Akrep yükselen Boğa

Inatçılık ve dik kafalılık, yükseleni boğa olanların başlıca özellikleridir, her zaman haklı olmak isterler ve fikirlerini değiştirmek onlar için çok zordur.

Çok gerçekçi ve odaklanmış insanlardır, sadece burada ve şimdi yaşayabilirler, dolambaçlı yollardan hoşlanmazlar ve hayal kurmayı sevmezler.

Alınan her karar, önceden iyi bir şekilde düşünülmüştür, ısrarcıdırlar, güvensizler ve bazen biraz bencil olabilirler. Öte yandan, sempatikler, hoşlar ve çok naziklerdir.

Akrep yükselen İkizler

Bu kişiler herkese hoş gelmez, çünkü çok güçlü bir kişilikleri var ve görüşlerini açıkça ve başkalarının duygularını incitmekten korkmadan ifade etmeyi seviyorlar.

Hareket halinde olmayı severler, çünkü çok aktif ve yaratıcılardır.

Az ama öz dostları olan bu kişiler, sahip oldukları dostlara büyük saygı gösterir ve onları çok severler.

Akrep yükselen Kanser

Aşka tamamen kapılırlar, çünkü çok aşık olurlar ve tutkulu olurlar.

Kendilerini çok sevdikleri için, başka insanları koşulsuz olarak sevebileceklerini hissederler.

Başkalarının ne düşündüğünü öngörme gücüne sahiptirler, çünkü sezgileri çok gelişmiştir, ayrıca başkalarının kişiliklerini gözlemlemeyi ve analiz etmeyi severler, bu yüzden onları aldatmak hiç kolay olmayacaktır.

Sorumluluk sahibidirler, çaba gösterirler, biraz katı ve bazen biraz eleştiricidirler.

Akrep yükselen Aslan

Bu kişileri büyük bir irade ve kırılmaz bir güç harekete geçirir, büyük hedefler koymayı ve bunları gerçekleştirmek için sıkı çalışmayı severler, inatçı, ısrarcı ve hırslı insanlardır.

Güçlü bir karaktere sahiptirler, yönetmeyi ve kendi görüşlerini dayatmayı severler ve diğer insanlar arasında öne çıkmaktan hoşlanırlar.

Daha rahat bir ortamda daha sempatik, arkadaş canlısı ve aktif olurlar.

Akrep yükselen Başak

Bunlar, zamanlarının bir kısmını kendilerine ayırmaktan hoşlanan biraz içe dönük insanlardır.

Kararlarını sadece almak için almazlar, öncelikle üzerinde düşünmek için zaman ayırırlar.

Çok zeki varlıklardır, kolaylıkla öğrenirler ve diğer insanların ihtiyaçlarını ve taleplerini anlarlar.

Bu akrepler büyük bir canlılıkla doludurlar ve enerjilerini iyi bir şekilde harcarlar, bu yüzden onları biraz enerji atmalarına yardımcı olacak aktiviteler yaparken görmek çok yaygındır.

Akrep yükselen Terazi

Politik olarak doğru insanlardır, her zaman başkalarıyla ilgilenmek için inceliğe sahiptirler ve görüşlerini çok zarif bir şekilde ifade ederler.

Her ne kadar içlerinde belirli bir öfke taşısalar da, çatışmaları önlemek amacıyla bunu çok iyi kontrol edebilirler.

Yalnızlık dönemlerinden keyif alırlar, çünkü bu, çevreden arınmanın bir yoludur.

Çok enerjiklerdir, hareket halinde olmayı severler ve çok duygusal ve nostaljik varlıklardır.

Akrep yükselen Akrep

Çok güçlü ve özel bir mizaçları var, bazen çok kuşkucu olabiliyorlar ve tam olarak kendilerini göstermiyorlar, daha çok rezerv olmayı tercih ediyorlar, bu da başkalarında merak uyandırıyor.

Eğer kendilerine kötü bir şey yapılırsa, kolayca affetmeyebilirler ve bunun için bir zaman ve yol arayabilirler.

Çalışmayı sevdikleri, istedikleri şeyler için çaba gösterdikleri, aynı zamanda kendi görüşlerini ve işleri yapma şekillerini dayatma eğiliminde oldukları için tanınırlar.

Akrep yükselen Yay

Eğer söz konusu spontanelikse, kalıntıları toplamak, risk almak ve maceraya atılmaksa, bu insanların hepsi bu özelliklere sahiptir.

Yeni şeylerden korkmazlar ve büyük bir hevesle doludurlar, ayrıca karakterlerini tanımlayan enerjiyi neredeyse anında bulaştırırlar.

Aynı zamanda, sosyal etkinliklerden keyif alan ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan kişilerdir, gerçekten de çok iyi anlaşırlar.

Çok şanslılardır, öyle ki şans her zaman onların yanındadır, bu yüzden tehlikeli şeylere karşı belirli bir fascinasyona sahiptirler.

Canayakın, karizmatik, arkadaş canlısı, neşeli ve çok meraklıdırlar, her zaman yeni bilgilerin peşindedirler.

Yay yükselenleri

Yay yükselen Oğlak Burcu

Ciddi, soğuk, tedbirli ve insanlara en sert yanlarını göstermeyi seven kişilerdir, ancak içten içe cana yakın, iyi kalpli ve neşelidirler.

Çok güven verirler, çünkü sırları saklamada çok iyidirler, ayrıca yaptıkları her şeyde çok dikkatli olduklarıyla tanınırlar.

Çok bağımsız ve özerk varlıklardır bu yüzden yardım istemekte zorlanırlar.

Büyük bir zekaya sahiptirler ve gelişmiş sorumluluk duygularıyla öne çıkarlar.

Yay yükselen Akvaryum

Çok eğlenceli, neşeli ve sosyal insanlardır, güçlü arkadaşlık bağları kurarlar.

Arkadaşlarının şirketinde olmaktan çok hoşlansalar da, kendi alanlarına ihtiyaç duyduklarının farkındadırlar.

Büyük hayal gücüne sahip bireylerdir ve genellikle çok tedbirli olurlar.

Yay yükselen Balık

Hayal gücü, yükseleni balık olan yay burçları için temel bir parçadır, öyle ki çoğu zaman gerçeküstü bir dünyada yaşıyor gibi görünürler.

Başkalarının refahıyla ilgilenen, çok duygusal ve merhametli insanlardır.

Büyük karizmaları sayesinde çok kolay arkadaş edinirler, çünkü bu karizma diğer insanlar tarafından iyi karşılanır.

Yay yükselen Koç

Yükseleni Koç olan Yay'ların en önemli özelliği, işlerin kendi yöntemlerine ve talimatlarına göre yapılmasını istemeleri, gerçekten de üçüncü şahıslardan gelen önerileri kabul etmeleri çok nadirdir.

Şeffaf insanlardır, güçlü ve kesin kararlar alırlar, bu yüzden bazen biraz ani olabilirler.

Öte yandan, onlar asil, sağlam değerlere sahip ve oldukları gibi görünen kişilerdir.

Yay yükselen Boğa

Karar almadan önce işleri defalarca düşünen insanlardan bahsediyoruz, bu yüzden bazen birçok fırsatı kaçırırlar, ancak diğer yandan bu, çok az hata yapmalarını sağlar.

Sosyal yaşamı, etkinliklere katılmayı ve diğer insanlarla paylaşmayı severler.

Çok dürüst ve şeffaf olmaları ve oldukça asertif olmalarıyla dikkat çekerler.

Kendilerine zaman ayırmayı, meditasyon yapmayı ve ruhen onları dolduran aktiviteleri yapmayı çok severler.

Yay yükselen İkizler

Çok zeki, yaratıcı ve çok yönlü olmalarına rağmen, projelerini başlatmak için gerekli sürekliliğe sahip değiller, bu yüzden biraz dağınık sayılabilirler.

Hareket halinde olmayı ve aynı anda birçok şey yapmayı severler, çünkü o kadar çeviktirler ki, kesinlikle bu kapasiteye sahiptirler.

Fikirlerini organize etmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri için desteklenmeleri ve teşvik edilmeleri gerekir.

Yay yükselen Kanser

Bu yükselen burca sahip Yaylar sakin, odaklanmış ve istikrarlı insanlardır, risk almaktan hoşlanmazlar ve güvenli yolu tercih ederler.

Çoğu zaman, konfor alanlarından çıkabilmeleri için cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyarlar.

Çok aileci insanlardır, iyi örnekler ve tavsiyeler vermeyi severler, ayrıca cömertlikleriyle öne çıkarlar.

Duygusal olarak değişkendirler, yani gün içinde farklı ruh halleri yaşayabilirler.

Bu Yayların en iyi yanı, hatasız bir altıncı hisse sahip olmalarıdır.

Yay yükselen Aslan

Bu Yay burcu kişisi, birçok Leo özelliği taşıyor, yani iyi liderler olmaları ve emir vermekten hoşlanmaları ancak emir almaktan hoşlanmamalarıyla karakterize ediliyorlar.

Ayrıca, bu bireyler, her zaman başkalarına yardım etmeye hazır, iyi kalpli ve cömert insanlardır.

Arkadaş çevrelerini çok iyi seçmelerine rağmen, güvenilir ve dayanışma içinde olunabilecek kişilerdir.

Sevdikleri ve arkadaşlarıyla konuşmayı ve onlara sevgi göstermeyi severler.

Yay yükselen Başak

Aşırı derecede eleştireller ve her şeyde sürekli bir mükemmellik arayışı içindeler, bu yüzden herhangi bir projeye başlamadan önce iyi bir şekilde araştırırlar, bunu mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirmek için.

Ayrıca genellikle utangaç ve biraz içe dönük olurlar, ama rahat ve güvende hissettiklerinde biraz açılabilirler.

Çok zeki, meraklı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven insanlardır ve bunu yapma konusunda büyük bir kolaylıkları vardır.

Yazma yeteneğine sahiptirler, çünkü iyi bir yaratıcı süreçten keyif alırlar.

Yay yükselen Terazi

Bir Yay burcu kişisi eğer parti yapmayı, büyük sosyal etkinlikleri seviyor ve çok fazla çaba gerektiren şeyler yapmaktan kaçınıyorsa, o zaman şüphesiz ki yükselen burcu terazidir.

Bunlar dışa dönük, neşeli, eğlenceli ve partinin ruhu olmayı seven kişilerdir.

Yalnızlıktan nefret ederler, bu yüzden çoğu zaman birçok insanla görülmeleri çok yaygındır.

Harekete geçmeden önce çok az düşünürler, sadece maceranın çağırdığı yere gitmeye bırakırlar kendilerini.

Arkadaşlarına çok sadıklardır, adaletsizliklerin düşmanıdırlar ve sanata büyük bir eğilimleri vardır.

Yay yükselen Akrep

Oldukça açık sözlü olmaları ve her bir yönlerini olduğu gibi göstermeleriyle karakterize edilirler.

Hedefler belirlemeyi ve onlara ulaşmak için ellerinden geleni yapmayı severler.

Açık sözlü ve gerçek insanlarla çevrelenmeyi tercih ederler ve ikiyüzlülükten ve yüzeysellikten uzak dururlar.

Yay yükselen Yay

Bu saf Yay burçları, çok neşeli, pozitif ve iyimser olmalarıyla tanınırlar.

Her zaman büyük hedeflerin peşinden giderler, küçük şeylerle yetinmek hoşlarına gitmez, bu yüzden kendilerine koydukları hedeflere ulaşmak için sürekli çalışırlar.

Hoş kişilikleriyle herkes tarafından sevilirler, rahat, samimi ve bağımsızlık ile özgürlüğü sevinirler.

İnsanlarla konuşmayı ve onlara tavsiyede bulunmayı severler, bazen yönetmeyi severler, ama bunu kontrol altında tutabilirler.

İdealistlerdir, iyi hislere sahiptirler ve bazen bir şeyle ilgili taahhütte bulunmak için bir itme kuvvetine ihtiyaç duyarlar.

Daryelin Sosa
Yazar, tarotçu ve aile dizimi uzmanı. Beyaz büyü, numeroloji ve astroloji uzmanı.
Dayerlin Sosa sosyolog, psikolog ve yazardır. Esoterizm dünyasına ilgi duyan Sosa, ... Daha fazla oku »

Astrolojik hesap makineleri

+ Eğlence Hesap Makineleri